• <

Wynik wyszukiwania - "niebezpieczeństwo " - Wiadomości

Akt oskarżenia ws. narażenia na niebezpieczeństwo kolonistów na plaży we Władysławowie

Trzej ratownicy wodni odpowiedzą przed sądem za narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu uczestników kolonii we Władysławowie. Do zdarzenia doszło w sierpniu ub.r.
03.06.2024

Niebezpieczeństwo na jachcie nabierającym wody. Z pomocą wysłano jednostkę SAR i śmigłowiec Marynarki Wojennej

Na jachcie znajdującym się na Jeziorze Bukowo doszło do wypadku i jednostka zaczęła szybko nabierać wody. Do pomocy zadysponowano Brzegową Stację Ratownictwa Morskiego Darłowo (BSR Darłowo), zespół strażaków ze Szczecina oraz śmigłowiec z 43. Bazy Lotnictwa Morskiego, wchodzącej w skład Brygady Lotnictwa Marynarki Wojennej.
25.11.2023

Niebezpieczeństwo na pokładzie promu Stena Line w Porcie Gdynia. Pasażer groził wysadzeniem statku

W porcie w Gdyni zatrzymano mężczyznę, który groził wysadzeniem jednego z portów. Trwa przeszukiwanie promu.
09.08.2021

Prezydent: Nord Stream 2 stanowi niebezpieczeństwo dla Ukrainy i Słowacji

Powstanie Nord Stream 2 bez wątpienia stanowi niebezpieczeństwo dla Ukrainy, Słowacji i stanowiłoby niebezpieczeństwo energetyczne dla Polski, gdyby nie nasze działania zapobiegawcze - powiedział prezydent Andrzej Duda w rozmowie z Polskim Radiem.
22.10.2018

Premier: Nord Stream 2 - element szantażu i duże niebezpieczeństwo dla Europy

Coraz więcej krajów zdaje sobie sprawę, że Nord Stream 2 jest elementem geopolityki rosyjskiej, elementem szantażu; ten projekt stanowi duże niebezpieczeństwo dla Europy - powiedział w piątek w Brukseli premier Mateusz Morawiecki.
23.03.2018

Niebezpieczeństwo u wybrzeży Meksyku. Porzucony masowiec zaczął się przełamywać

Masowiec "M/V Los Llanitos" powoli przełamuje się i jest bliski zatonięcia w Pacyfiku u wybrzeży Meksyku. Przez prawie dziewięć miesięcy obijał się o skały w pobliżu Barra de Navidad, niewielkiej miejscowości na zachodnim wybrzeżu meksykańskiego stanu Jalisco.
18.08.2016

Niebezpieczeństwo w Ustce. Statek z turystami osiadł na mieliźnie

85 pasażerom statku turystycznego Dragon groziło dziś duże niebezpieczeństwo. Jednostka osiadła na mieliźnie przy zachodniej główce usteckiego portu. Nikomu nic się nie stało, dzięki szybkiej akcji ratowniczej.
21.07.2015

Dziękujemy za wysłane grafiki.