• <

Wynik wyszukiwania - "POLBOAT" - Wiadomości

Polska w projekcie UE dotyczącym zielonej transformacji w przemyśle jachtowym

Przez trzy lata m.in. polski przemysł jachtowy będzie brał udział w unijnym programie TEcoNaut, który ma promować wykorzystanie ekologicznych materiałów w przemyśle żeglarskim - podała Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - Polskie Jachty (POLBOAT).
11.04.2024

Polskie stoisko narodowe na targach 2024 Discover Boating Miami International Boat Show

Podczas tegorocznych targów 2024 Discover Boating Miami International Boat Show w Stanach Zjednoczonych firmy z branży jachtowej mogą zaprezentować się w ramach wspólnego polskiego stanowiska.
19.01.2024

Festiwal Gdynia Sailing Days zakończony. To była pod każdym względem rekordowa edycja

Blisko 2 tysiące zawodników z ponad 50 krajów wzięło udział w zakończonym dzisiaj festiwalu Gdynia Sailing Days. To rekord frekwencji w 24-letniej historii festiwalu, który w tym roku trwał aż 27 dni. Rekordowa była też liczba regat najwyższej rangi – o medale mistrzostw Europy i świata rywalizowali żeglarze w czterech klasach żeglarskich.
31.07.2023

Luksus w gdyńskiej marinie. Startują międzynarodowe targi jachtowe Polboat Yachting Festival

Jedna z najbardziej luksusowych imprez w Polsce zbliża się wielkimi krokami. W czwartek do Marina Yacht Park już po raz czwarty zawitają najpiękniejsze jachty żaglowe i łodzie motorowe, w ramach największych targów na wodzie w tej części Europy – Polboat Yachting Festival. Imponujące jednostki będzie można podziwiać aż do niedzieli.
26.07.2023

Polska stocznia jachtowa Lamdo Yachts z kontraktem w USA

Rodzimy producent jachtów podpisał kontrakt z amerykańskim kontrahentem na realizację pierwszej jednostki. Współpraca jest efektem obecności spółki na stoisku Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu podczas tegorocznych targów Miami International Boat Show.
14.03.2023

Polskie jachty i eko rozwiązania. Trzecia edycja Polboat Yacht Festival [WIDEO]

W czwartek otwarto największą w Polsce imprezę jachtową. To trzecia edycja tej jedynego w Polsce tak dużego wydarzenia w branży łodzi luksusowych. Przez cztery dni uczestnicy mogli zwiedzać pokłady zacumowanych luksusowych łodzi, a, jak powiedział organizator, Gdynia, jak powiedział organizator imprezy, zamieniła się w „polskie Cannes”.
25.07.2022

Marine Works na Polboat Yachting Festival

Marine Works zaprasza na jedną z największych w Polsce imprez branży żeglarskiej i motorowodnej – Polboat Yachting Festival. Odbędzie się ona w dniach 15-18 lipca w Marinie w Gdyni.
12.07.2021

Luksusowe jachty w gdyńskiej marinie - za nami Polboat Yachting Festival [foto, wideo]

Słońce, woda i piękne łodzie - czego chcieć więcej? W miniony weekend odbyła się wystawa luksusowych jachtów Polboat Yachting Festival. Przy kejach Marina Yacht Parku w Gdyni podziwiać można było cały przekrój nowoczesnych łodzi od wystawców przybyłych z całej Polski i z zagranicy.
23.08.2020

Najlepsze polskie jachty w nowej marinie w Gdyni - wkrótce POLBOAT Yachting Festival

Polski przemysł jachtowy jest doceniany na całym świecie. Naszą specjalnością są łodzie motorowe do 11 m z silnikiem zaburtowym. W tym segmencie Polska jest europejskim liderem i zajmuje drugie miejsce na świecie, ustępując tylko Stanom Zjednoczonym. Polski przemysł znany jest również z produkcji jachtów żaglowych oraz jednostek luksusowych, wielokrotnie nagradzanych na najbardziej prestiżowych konkursach na świecie. Teraz wszystko to, co najlepsze, będzie można zobaczyć w jednym miejscu i czasie — podczas POLBOAT YACHTING FESTIV
13.08.2020

Polboat Yachting Festival po raz czwarty w gdyńskiej marinie

Marina Yacht Park w Gdyni na cztery dni zamieniła się w dom dla ponad 100 najbardziej luksusowych jachtów, katamaranów i łodzi motorowych. Z sukcesem zakończyła się 4. już edycja Polboat Yachting Festival, którego organizatorem od samego początku jest Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - Polskie Jachty. 
31.07.2023

Polskie jachty i eko rozwiązania. Trzecia edycja Polboat Yacht Festival

W czwartek 21 lipca otwarto największą w Polsce imprezę jachtową. To trzecia edycja tego największego w Polsce wydarzenia w świecie luksusowych łodzi. Przez cztery dni uczestnicy mogli zwiedzać pokłady zacumowanych jachtów i katamaranów, a, jak powiedział organizator, Gdynia zamieniła się w „polskie Cannes”.
24.07.2022

Polboat Yachting Festival 2021 otwarty. "Branża jachtowa przeżywa apogeum popularności"

Jachty żaglowe, luksusowe łodzie motorowe, houseboaty i skutery już można oglądać na drugim Polboat Yachting Festival w Gdyni. Impreza podczas, której w tym roku zobaczymy siedem premier potrwa do niedzieli 18 lipca w Marina Yacht Parku w Gdyni.
15.07.2021

Luksusowe jachty w gdyńskiej marinie - za nami Polboat Yachting Festival

Słońce, woda i piękne łodzie - czego chcieć więcej? W miniony weekend odbyła się wystawa luksusowych jachtów Polboat Yachting Festival. Przy kejach Marina Yacht Parku w Gdyni podziwiać można było cały przekrój nowoczesnych łodzi od wystawców przybyłych z całej Polski i zza granicy.
23.08.2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.