• <

Wynik wyszukiwania - " Afryka" - Wiadomości

Na Lampedusę wciąż przypływają łodzie z migrantami. Będzie blokada morska?

Na Lampedusę wciąż przypływają łodzie z migrantami z Afryki; we wtorek do południa przybyło kolejnych 300 osób. Szef MSW Włoch Matteo Piantedosi wrócił na antenie radia Rai 1 do tematu postulowanej przez premier Giorgię Meloni „blokady morskiej”.
19.09.2023

Prezydent Turcji: odblokowanie porozumienia zbożowego to najważniejszy temat moich rozmów z Putinem

Odblokowanie porozumienia zbożowego, umożliwiającego eksport produktów żywnościowych przez Morze Czarne, jest najważniejszym tematem moich poniedziałkowych rozmów z Władimirem Putinem - oznajmił prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan, który spotyka się z rosyjskim dyktatorem w Soczi.
04.09.2023

Europa w odwrocie od rosyjskiego gazu spogląda w stronę Afryki

Eksperci ośrodka analitycznego Rystad Energy zauważają, że Europa głodna gazu szuka nowych dostaw błękitnego paliwa z Afryki, a firmy poszukiwawcze ponownie rozważają reaktywację odłożonych na tym kontynencie projektów.
23.05.2022

Tam, gdzie diabeł mówi dobranoc. Najpopularniejsze miejsca pirackich ataków na świecie

Mimo rozwoju technologii, piractwo morskie nadal stanowi poważne zagrożenie dla marynarzy i armatorów. Możemy zaobserwować tendencję wzrostową pirackich ataków, w szczególności porwań dla okupu. Większość działań piratów ma miejsce na niezmiennych od lat akwenach, w szczególności w rejonie Zatoki Gwinejskiej.
22.07.2021

Afryka dzika, na nowo odkryta. Chiny inwestują w afrykańskie porty

Chiny umacniają swoją pozycję globalnego mocarstwa, poprzez inwestycje portowe w Afryce. Jest to strategia Chin mająca na celu rozszerzenie przestrzeni morskiej daleko poza granice kraju i umożliwienie im stworzenia podstaw pod nowy, globalny porządek morski.
03.07.2021

Tunezja. 17 nielegalnych migrantów utonęło w drodze do Włoch

17 nielegalnych migrantów z Afryki utonęło w czwartek u wybrzeży Tunezji podczas próby przedostania się z Libii do Włoch - poinformował tunezyjski Czerwony Półksiężyc.
13.05.2021

BOLLORE LOGISTICS POLAND SP. Z O.O.

Spedycja morska, spedycja lotnicza, spedycja samochodowa, door-to-door
Spedycja morska,spedycja lotnicza,spedycja samochodowa,door-to-door,door to door Afryka,spedycja kotenerowa,globalny łańcuch dostaw,transport intermodalny,odprawy celne,logistyka,rozwiązania logistyczne,transport,logistyka magazynowa,logistyka morska,logistyka lotnicza,ponadgabarytowy transport morski,ponadgabarytowy transport lotniczy,ponadgabarytowy transport drogowy

Dziękujemy za wysłane grafiki.