• <
premium

Super B jest holenderską firmą produkującą wysokiej klasy akumulatory, baterie litowo-jonowe oraz systemy do przechowywania energii.

Dane kontaktowe

  • Adres: 7559SC Hengelo, Europalaan 202
  • Telefon: +31 88 007 6000
  • E-mail: businessdevelopment@super-b.com

Udostępnij

Super B jest holenderską firmą produkującą wysokiej klasy akumulatory, baterie litowo-jonowe oraz systemy do przechowywania energii, mające różnorodne zastosowania w wielu gałęziach przemysłu. Nasze baterie są m.in. wykorzystywane do elektryfikacji napędów jednostek pływających – rekreacyjnych, transportowych, rybackich, itp.

 

Żegluga, podobnie jak cały sektor transportu, stoi przed poważnymi wyzwaniami: potrzebna jest alternatywa dla poprzednich systemów napędowych wykorzystujących paliwa kopalne. Zapisy przepisów Komisji Europejskiej zakładają drastyczne zmiany do roku 2050 dotyczące przemysłu morskiego oraz napędów jednostek pływających.
 
Super B Lithium Power B.V. może pomóc Państwu w wejściu w e-mobilność lub w ulepszeniu wykorzystywanych systemów napędowych.

Zaczynaliśmy od sportów motorowych, stąd rozwinęliśmy produkcję wysokiej klasy akumulatorów i baterii do magazynowania energii opartych na technologii litowo-jonowej (LiFePO4). Zalety naszych akumulatorów to: niewielka waga, bezpieczeństwo, długa żywotność i wysoka moc. Nasze wyroby całkowicie w 100% wytwarzane są w Holandii. Stąd mamy pewność, że dostarczane przez nas produkty są jak najwyższej jakości i mamy pełną kontrolę nad linią produkcyjną.
 
Nasze baterie posiadają certyfikaty DNV/ABS wydane przez Dekrę czy TUV.  Nasz akumulator Nomada 12V105Ah (certyfikat DNV) jest bardzo kompaktowym i modułowym rozwiązaniem zaprojektowanym specjalnie do (ale nie tylko) zastosowań morskich.

Dlaczego Super B?

Partnerzy światowej klasy: Z klientami takimi jak Jeanneau, Beneteau, Oceanvolt, BC Ferries, Lovers Canal Cruises, iCat, Venø Færgefart, Marine Automation i E-ship akumulatory litowe Super B są z powodzeniem stosowane w przemyśle morskim od kilku lat.

 

Głęboka wiedza

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami i mamy szeroką wiedzę na temat ogniw baterii, materiałów, obudów, systemów zarządzania bateriami i ich zastosowaniach w przemyśle morskim.

 

Wyprodukowano w Holandii

Super B to najwyższe standardy! Jesteśmy wyjątkowi dzięki posiadaniu własnych zakładów produkcyjnych, działu inżynieryjnego, testowego i badawczo-rozwojowego, które znajdują się na terenie Holandii.

Eksperci baterii litowych od 2007 roku

Super B od ponad 10 lat udowadnia swoją niezawodną wydajność i jakość mając zastosowanie w wielu branżach.

 

Certyfikaty

Każda bateria Super B jest produkowana w 100% z naciskiem na jakość. Z góry wybieramy i dopasowujemy wszystkie nasze ogniwa akumulatorowe klasy A. Oferujemy bezpieczeństwo, niezawodność i trwałość. Nasze akumulatory posiadają certyfikat UN38.3.

Oferta

Nomia 12V210Ah to akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) o pojemności znamionowej 210Ah. Unikalne połączenie najnowocześniejszej technologii i inteligentnego oprogramowania sprawia, że ​​ta bateria litowa jest solidnym, bezpiecznym i łatwym w użyciu rozwiązaniem do przechowywania energii. W porównaniu do konwencjonalnych akumulatorów kwasowo-ołowiowych, akumulator litowy Nomia 12V210Ah oferuje ogromną wagę i oszczędność miejsca. Jest bardzo wydajny, ma bardzo wysokie osiągi i nie wymaga konserwacji.

Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy Epsilon 12V150Ah ma najwyższą pojemność w standardowej obudowie dostępnej na rynku. Wysoce wyrafinowany i zintegrowany system BMS łączy bezpieczeństwo, funkcjonalność i łatwość użytkowania w lekkiej i wytrzymałej obudowie. W pełni automatyczna funkcja ogrzewania, ulepszona łączność Bluetooth i powlekane, aluminiowe zaciski z wieloma możliwościami podłączania sprawiają, że ta bateria jest niezbędna.

Nomada 12V105Ah to modułowy akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4) o pojemności znamionowej 105 Ah. Ten nowy dodatek do naszego portfolio baterii litowych ma kompaktową i lekką konstrukcję modułową, co oznacza, że ​​możesz łatwo skalować swój system energetyczny. Nomada jest przeznaczona głównie do użytku jako bateria systemowa, a nie jako bateria samodzielna.

Opis dodatkowy

Dziękujemy za wysłane grafiki.