• <
premium

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-307 Gdańsk, Abrahama 1A
  • Telefon: +48 58 742 40 51
  • Fax: +48 58 742 40 51

Udostępnij

NED-PROJECT Sp. z o.o. to prywatne multidyscyplinarne biuro projektowe z ponad 30 letnią tradycją. Specjalizujemy się w autorskich projektach specjalistycznych jednostek holowniczych, rybackich i pasażerskich.

NED-Project to unikalne połączenie doświadczenia, tradycji oraz nowatorskiego podejścia do procesu projektowego. Zatrudniamy profesjonalistów z najwyższej półki, nieustannie inwestując w ich rozwój. Efektywność i motywacja projektantów, wraz z ich szerokim doświadczeniem stanowią o gwarancji sukcesu powierzanych nam projektów.

Intensywny użytek narzędzi BIM na wczesnych etapach projektów pozwala na wyjątkowe dopasowanie projektu do oczekiwań klienta. Projektujemy, nieustannie rozwijając swój know-how – najnowsze narzędzia technologii VR stwarzają unikalne możliwości dyskusji i znajdowania idealnych rozwiązań technicznych. Co więcej, pozwala to na ciągłą weryfikację wyposażenia wraz z systemami w całym procesie projektowym, maksymalizując w ten sposób potencjał projektowanej jednostki czyniąc statek wyjątkowo ergonomicznym.

Nasz zespół architektów dostosowuje się do wszystkich wymagań klienta, dostarczając innowacyjnych rozwiązań z naszej bogatej oferty autorskich projektów koncepcyjnych lub w oparciu o obecnie eksploatowane jednostki. Współpracujemy z ośrodkami badawczymi oraz załogami aby zmaksymalizować efektywność naszej pracy.

NED-Project to również usługi w zakresie planowania, prognozowania przepływu gotówki w projekcie i zarządzania dokumentacja za pomocą wewnętrznego oprogramowania do zarządzania projektami. Wieloletnie doświadczenie na nieprzewidywalnym rynku zmotywowało nas do opracowania i wsparcia nowego i skutecznego rozwiązania do zarządzania projektami i procesami.

Jesteśmy zaangażowani w projekty konwersji i instalacji systemów WBTS i Scrubber na istniejących jednostkach zgodnie z najnowszą konwencją IMO Ballast Water Management. Zespół inżynierów ściśle wpółpracuje z personelem stoczni, korzystając z technik rekonstrukcji 3D aby zapewnić szczegółową dokumentację co umożliwia usprawnienie procesu instalacji i szybki zwrot projektu w stoczniach wyspecjalizowanych w takich pracach.

Jesteśmy ekspertami w swojej branży.

Zapraszamy na naszą stronę LinkedIn
https://www.linkedin.com/company/ned-project/

oraz na kanał Youtube:
https://www.youtube.com/user/NedProjectCompany

Oferta

Usługi inżynierskie i projektowe:

- Projektowanie i teoria,
- Obliczenia,
- Projektowanie koncepcyjne,
- Projektowanie wnętrz,
- Wyposażenie pokładowe,
- Konstrukcja i kadłub,
- Maszynownia,
- Elektryka,
- HVAC i chłodzenie


Zarządzanie projektami:

- Przepływ gotówki,
- Koordynacja podwykonawców,
- Przepływ danych online,
- Wiarygodne prognozy i projekcje projektów,
- Pełna kontrola nad dokumentacją i rewizjami,
- Wykrywanie ryzyka na wczesnym etapie projektowym,
- Dedykowane do branży, sprawdzone oprogramowanie,
- Zautomatyzowana rejestracja certyfikatów ISO

Filmy

Czwarty holownik dla Marynarki Wojennej zwodowany!


I Zawody Strzeleckie Sektora Okrętowego


Opis dodatkowy

biuro projektowe, projekty statków, projektowanie jednostek pływających, zarządzanie projektami, zarządzanie przepływem dokumentacji, nadzór, inspekcje, skanowanie laserowe, ned project, ned

Dziękujemy za wysłane grafiki.