• <
premium

Kompleksowa obsługa portowo-logistyczna automotive i wojska

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-542 Gdańsk, ul. Przemysłowa 20
  • Telefon: 58 737 61 85
  • Fax: 58 737 61 83

Udostępnij

Firma obecna jest na Polskim runku od 1993 roku początkowo pod nazwą E.H.HARMS AUTO TERMINAL POLAND. Od 2009 roku działamy jako BLG AutoTerminal Gdańsk.

Zajmujemy się działalnością transportowo - spedycyjną oraz świadczeniem usług celnych i terminalowych na dużą skalę.

Od początku naszej działalności firma rozwija się dynamicznie, wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom naszych klientów. W trosce o ich zadowolenie i satysfakcjonującą współpracę przykładamy szczególną wagę do jakości świadczonych usług, realizujemy zalecenia kontrahentów oraz stosujemy procedury wewnętrzne, mające na celu jak najlepsze wykonanie powierzonych zadań.
PRACUJEMY WG CERTYFIKOWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001:2015 ORAZ 14001:2015. Potwierdzeniem naszej wiarygodności jest uzyskany w 2021 roku status upoważnionego przedsiębiorcy AEO.

Oferta

OBSŁUGA PORTOWA

BLG AutoTerminal Gdańsk sp. z o.o. oferuje szeroki wachlarz usług portowych, na terenie wolnego obszaru celnego, co daje wiele korzyści naszym klientom, ponieważ pozwala im na składowanie importowanych towarów bez gwarancji celnych przez dowolny okres czasu.

Nasz terminal jest terminalem intermodalnym, oferującym łatwy dostęp drogą morską, lądową oraz kolejową.
 
Dzięki doskonałemu położeniu geograficznemu oraz niezamarzającemu portowi, nasz terminal wzbudza zainteresowanie wielu armatorów, ponadto jest korzystnie usytuowany przy wejściu do portu przy nabrzeżach WOC I i WOC II w basenie Władysława IV.

Obszar: 31 ha
Długość statku: 170 m
Maks. zanurzenie: 8.6 m
Place składowe: 114 510 m2
Długość eksploatacyjna nabrzeży: WOC I 566 m

W ramach podpisanych umów, dysponujemy odpowiednimi placami przystosowanymi do składowania 4500 samochodów. Są to place utwardzone, oświetlone, ogrodzone i chronione przez całą dobę. Przepływ samochodów rejestrowany jest w elektronicznej bazie danych, skąd generowane są raporty o aktualnym stanie magazynowym.

SAMOCHODY SKŁADOWANE SĄ:

w Wolnym Obszarze Celnym
w magazynie celnym
na składzie ogólnym

USŁUGI CELNE

BLG AutoTerminal Gdańsk sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie procedur celnych (tranzytowych, importowych i eksportowych), aby towary trafiły do odbiorców na czas. w tym celu dysponujemy wyszkoloną kadrą a także współpracujemy z agencjami celnymi na terenie całego kraju.

Posiadamy również status AEO, który daje naszej firmie dostęp do uproszczeń przewidzianych w zakresie przepisów celnych.

- pełną obsługę celną
- udzielanie gwarancji tranzytowych
- przygotowywanie odpraw celnych ostatecznych i przekazowych
- udzielanie zabezpieczeń długu celnego
- wystawianie deklaracji tranzytowych NCTS
- odprawy mienia przesiedlenia
- udzielanie gwarancji tranzytowych

TRANSPORT, SPEDYCJA

Nasz firma świadczy usługi spedycyjne oraz usługi transportowe wykorzystując własne środki transportu jak i podwykonawców na terenie kraju i poza jego granicami.

Filmy
Opis dodatkowy

terminal samochodowy, spedycja samochodów, transport morski samochodów, obsługa portowa wojska, blg logistics, blg port gdańsk, przeładunki dla wojska, przeładunki us army, przeładunki nato, obsługa portowa automotive, port gdańsk wojsko, port gdańsk automotive

Dziękujemy za wysłane grafiki.