• <

Wynik wyszukiwania - "zwolnienia" - Wiadomości

Maersk będzie zatrudniać poniżej 100 tysięcy pracowników

A.P. Moller - Maersk, lider w branży przewozu kontenerów na skalę światową, planuje dokonać redukcji zatrudnienia o 10 tysięcy pracowników w odpowiedzi na obecne spowolnienie gospodarcze i zmniejszone wydatki konsumentów, które wpłynęły na spadek obrotów handlowych. Spółka prognozuje również niższe przychody i zyski w roku 2023.
07.11.2023

Pracownicy General Electric chcą więcej „zielonych” etatów

Portale branżowe informują, że pracownicy zatrudnieni w General Electric mieli zebrać się w Nowym Jorku, aby zaprotestować przeciwko redukcji etatów i braku wzrostu płac w związku z inflacją. Chcą więcej działań koncernu na rzecz miejsc pracy w m.in. obszarze offshore wind.
30.10.2022

Siemens Gamesa rozważa zwolnienia. Pracę może stracić 2500 osób

Siemens Gamesa Renewable Energy, globalny lider produkcji komponentów wiatrowych, rozważa rezygnację z nawet 2500 etatów.
08.08.2022

P&O Ferries zwalnia 800 pracowników i zawiesza usługi. Protesty już w piątek

P&O Ferries, brytyjskie przedsiębiorstwo zarządzające flotą promów pasażersko-samochodowych, kursujących pomiędzy Wielką Brytanią a Irlandią i Europą kontynentalną, wywołało w czwartek (17 marca) niemałe oburzenie po zwolnieniu 800 pracowników ze skutkiem natychmiastowym z zamiarem zastąpienia ich tańszymi pracownikami agencyjnymi. Spółka tymczasowo zawiesiła również swoje usługi.
17.03.2022

45 żołnierzy marynarki wojennej USA zwolniono, bo się nie zaszczepili

Marynarka wojenna USA zwolniła 45 żołnierzy, bo odmówili zaszczepienia się przeciwko Covid-19. 23 z nich było w czynnej służbie - przekazała gazeta "Navy Times".
27.01.2022

"Puls Biznesu": tracą firmy, ale nie rynek pracy

Sierpień urealnia sytuację gospodarczą przedsiębiorstw, ale pracownicy na razie nie muszą obawiać się zwolnień - wynika z badania Polskiego Instytutu Europejskiego i Polskiego Funduszu Rozwoju - podał dzisiejszy "Puls Biznesu".
01.09.2020

KORONAWIRUS - sytuacja w branży promowej: armatorzy zwalniają pracowników

Obecny kryzys, związany z wybuchem epidemii choroby COVID-19, to sytuacja bez precedensu. Gospodarka na świecie i różne gałęzie przemysłu jeszcze długo będą odczuwać jej skutki. Promy SKAT w specjalnej, aktualizowanej na bieżąco relacji, raportuje o sytuacji w branży promowej.
31.08.2020

Maritime & Commercial Law Office Bartosz Biechowski

prawo morskie,maritime law,areszt statków,areszt statku,zwolnienia statków,ship arrests,podatki marynarskie,odszkodowania marynarskie,wypadki na morzu

Dziękujemy za wysłane grafiki.