• <

Wynik wyszukiwania - "rozbitek" - Wiadomości

Kuba. Zaginiony Holender został uratowany z bezludnej wyspy dzięki napisowi SOS na piasku

64-letni Holender został uratowany po spędzeniu trzech dni na bezludnej wyspie znajdującej się ok. 150 km na północ od Kuby, po tym gdy zatonął jego jacht - informują w środę niderlandzkie media. Mężczyzna napisał na piasku ogromny znak SOS, który został dostrzeżony przez helikopter straży przybrzeżnej USA.
23.08.2023

Dryfował przez 24 dni na Morzu Karaibskim, uratowali go Kolumbijczycy

Służby ratownictwa morskiego Kolumbii wyłowiły mężczyznę, którego łódź przez 24 dni dryfowała na Morzu Karaibskim. Niedoświadczony rybak przeżył żywiąc się keczupem i kostkami bulionu.
21.01.2023

Ciąg dalszy poszukiwań rozbitków z zatopionej, tajlandzkiej korwety. Są ofiary

Królewska Tajska Marynarka Wojenna (Kong Thap Ruea Thai) dziś potwierdziła, że odzyskała ciała sześciu marynarzy z zatopionej korwety HTMS Sukhothai. Zdołała także uratować jednego rozbitka, który znajdował się na tratwie ratunkowej dryfującej na Zatoce Tajlandzkiej.
21.12.2022

Dziewiętnaście osób wypadło za burtę. Są ranni

Podczas przejścia z małej łodzi transportowej na jednostkę szpitalną USNS Comfort (T-AH 20) u wybrzeży Haiti doszło do wypadku i kilkanaście osób wpadło do wody. Dwie z nich zostały ranne.
14.12.2022

USA. Straż przybrzeżna wyłowiła ciało rozbitka ze statku zatopionego koło wybrzeży Florydy

W trakcie poszukiwania 39 rozbitków z niewielkiego statku, który przewrócił się przy złej pogodzie w weekend ok. 70 km od Fort Pierce na Florydzie, amerykańska straż przybrzeżna wyłowiła w środę ciało jednej osoby. Byli tam prawdopodobnie przemycani do USA imigranci.
27.01.2022

Morze Północne. Kobieta uratowana 10 km od wybrzeży Holandii

Holenderska Straż Przybrzeżna uratowała kobietę na Morzu Północnym. Znajdowała się 10 kilometrów od brzegu w okolicach miejscowości Scheveningen na zachodzie kraju.
08.09.2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.