• <

Wynik wyszukiwania - "na gapę" - Wiadomości

Pasażerowie na gapę leżący na płetwie sterowej kontenerowca przepłynęli 2700 mil morskich

Hiszpańska straż przybrzeżna i policja na Wyspach Kanaryjskich znalazły dwóch pasażerów na gapę siedzących na płetwie sterowej kontenerowca MSC przybywającego z Afryki. Dwaj młodzi mężczyźni przebywali na pokładzie statku przez sześć dni w pozycji, w której nie byli w stanie wstać, próbując dotrzeć do Europy.
12.07.2023

Liberia. Dwóch pasażerów na gapę zginęło na statku, dwunastu uratowano

Według doniesień liberyjskich mediów, chińska załoga statku Ophelia zabiła dwóch Nigeryjczyków, którzy dostali się na pokład statku. Dwunastu innych mężczyzn wyskoczyło lub zostało wyrzuconych za burtę.
16.09.2022

Osoby, które chciały na gapę przepłynąć La Manche to zapewne imigranci z Nigerii

Siedem osób, które w niedzielę znaleziono na pokładzie greckiego tankowca znajdującego się na kanale La Manche, to najprawdopodobniej nielegalni imigranci z Nigerii - podały w poniedziałek media. Tankowiec w poniedziałek rano wpłynął do portu w Southampton.
26.10.2020

Siedmiu pasażerów na gapę chciało przepłynąć La Manche

Brytyjskie służby specjalne przejęły w niedzielę kontrolę nad stojącym na kanale La Manche tankowcem, na pokładzie którego znaleziono pasażerów na gapę - prawdopodobnie nielegalnych imigrantów. Aresztowano siedem osób, zaś incydent jest zakończony.
26.10.2020

„Pasażer” na gapę na Stenie Line

Pamiętacie historię kota Asa? Pod koniec roku rudy mały kotek przeprawiał się promem ze Szwecji do Polski. Stena Line wraz z internautami szukała mu domu po dwóch stronach Bałtyku. W te wakacje w podróż bez biletu z Karlskrony w Szwecji do Gdyni chciał się wybrać… królik.
16.08.2016

Kot - pasażer na gapę - ma nowy dom

Pamiętacie kota, który przed Bożym Narodzeniem chciał na gapę przeprawić się promem ze Szwecji do Polski? Na Wielkanoc mamy zakończenie tej historii.
24.03.2016

Pasażerowie na gapę w statkach szkodzą środowisku

Brytyjski UK P & I Club ubezpieczycieli przypomina, że konwencję Światowej Organizacji Morskiej (IMO) o wodach balastowych (BWM) ratyfikowały kraje reprezentujące dopiero 32,86 proc. pojemności brutto światowej floty handlowej. Problemem jest zrzucanie wraz z wodami balastowymi obcych dla danego akwenu gatunków flory i fauny.
03.03.2015

Dziękujemy za wysłane grafiki.