• <

Wynik wyszukiwania - "flaga" - Wiadomości

Kabel naziemny połączy Litwę i Polskę. Pierwotnie miał zostać poprowadzony pod Bałtykiem

Budowa naziemnego kabla elektroenergetycznego pomiędzy Litwą i Polską przyspieszy odłączenie się Estonii od rosyjskiej sieci - podaje w środę telewizja ERR, komentując wtorkową decyzję podjętą na szczeblu unijnym pomiędzy stolicami bałtyckimi i Warszawą.
21.12.2023

Rekord Polski na najdłuższą flagę narodową ustanowiono w Międzyzdrojach

Liczącą 2755,8 m długości flagę narodową rozwinięto we wtorek na plaży w Międzyzdrojach (Zachodniopomorskie). To nowy rekord Polski.
02.05.2023

Flaga na latarni morskiej w Świnoujściu

Z okazji Dnia Flagi RP w poniedziałek na latarni morskiej w Świnoujściu zawisła biało-czerwona flaga o powierzchni ok. 500 m kw. Po przerwie spowodowanej pandemią przy latarni ponownie odbyła się uroczystość dla mieszkańców i turystów.
02.05.2022

IOMSR – niższe opłaty rejestrowe dla zielonych statków

Rejestr statków Wyspy Man planuje wprowadzenie zniżek dla jednostek korzystających z zielonych technologii.
07.02.2022

Pomorski Związek Żeglarski armatorem Pogorii

Pomorski Związek Żeglarski oficjalnie został armatorem żaglowca Pogoria! W piątek 14 stycznia pod lewym salingiem po raz pierwszy wciągnięto na nim flagę największej pomorskiej organizacji skupiającej żeglarzy.
14.01.2022

Dzień Flagi w Porcie Gdynia

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej jako święto obchodzony jest 2 maja. Co roku tego dnia Polacy z dumą eksponują flagi w reprezentacyjnych miejscach swojego otoczenia. Flagę Polski dla Portu Gdynia wykonali podopieczni gdyńskiego Stowarzyszenia Osób z Wadą Słuchu CISZA, którzy uczestniczą we wspieranych przez nas warsztatach terapii zajęciowej.
02.05.2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.