• <

Wynik wyszukiwania - "Polska reprezentacja" - Wiadomości

Polacy rozpoczynają rywalizację w żeglarskim mundialu

Już jutro polscy żeglarze rozpoczną zmagania w finale SSL Gold Cup, czyli pierwszym w historii żeglarskim mundialu, który odbywa się na Gran Canarii, w Las Palmas. Polska reprezentacja, której kapitanem jest Mateusz Kusznierewicz, a sternikiem Dominik Buksak, przystępuje do rywalizacji od 1/8 finału.
20.11.2023

Polska reprezentacja na targach Europort 2023

Na trwających cztery dni targach Europort 2023 w Rotterdamie nie zabrakło polskich akcentów, choć było ich stosunkowo niewiele.
13.11.2023

Medal doskonałości dla kursanta stoczni CRIST

Alan Kaczkowski, uczestnik kursów organizowanych przez Centrum Kształcenia Zawodowego stoczni CRIST zdobył medal doskonałości w konkurencji spawalnictwa podczas olimpiady Euroskills Gdańsk.
19.09.2023

PŚ w kajakarstwie – pierwszy sprawdzian na Węgrzech

Po wielu miesiącach przygotowań polska reprezentacja w czwartek w Szegedzie wystartuje w zawodach Pucharu Świata w kajakarstwie. Do rywalizacji wróciła Dorota Borowska, na Węgrzech zabraknie natomiast wicemistrzyni olimpijskiej Marty Walczykiewicz.
09.05.2023

Polboat Yachting Festival, czyli Gdynia stanie się żeglarską stolicą Polski. Na wystawie aż 70 jednostek [PROGRAM]

Polboat Yachting Festival potrwa od 15 do 18 lipca w Marina Yacht Parku w Gdyni. Przez cztery dni będzie można oglądać najpiękniejsze jachty żaglowe, luksusowe łodzie motorowe, houseboaty i skutery w jednej z najnowocześniejszych przystani jachtowych w Polsce. Tego wydarzenia nie można przegapić. Co w programie?
08.07.2021

Emilewicz: Amerykanie są zainteresowani inwestowaniem w Polsce

Amerykanie są zainteresowani inwestycjami w Polsce, z ogromną przychylnością podchodzą też do polskich inwestycji na terenie USA, dlatego nowo otwarta Polska Izba Handlowa w Waszyngtonie ma ułatwić wzajemną wymianę handlową - mówi PAP minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.
28.04.2018

Minister Gróbarczyk otworzył polskie stoisko na SeafoodExpo Global i spotkał się z komisarzem Vellą

Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej w środę oficjalnie otworzył polskie stoisko narodowe na targach SeafoodExpo Global. Towarzyszyli mu poseł Dorota Arciszewka-Mielewczyk, europoseł Czesław Hoc oraz arcybiskup Andrzej Dzięga. Na zaproszenie ministra polskie stoisko odwiedził komisarz Karmenu Vella.
26.04.2018

Polska – Niemcy 3-0, na Odrze

W pierwszym historycznym meczu na wodzie Polska reprezentacja pokonała niemiecką 3-0. Regaty rozegrano na Odrze przy Marinie North East, a ścigano się w trzech dyscyplinach żeglarskich flotowej, zespołowej i meczowej.
16.10.2017

Polacy w pierwszej setce najlepszych żeglarzy świata

Żeglarskimi Mistrzami Świata w klasie J70 została amerykańska załoga Petera Duncan - Relative Obscurity. Wspaniały występ zaliczyła polska reprezentacja – załoga Krzysztofa Krempeca zajęła 27. miejsce. Blisko 200 załóg wzięło udział w regatach, które odbyły się w dniach 12-16 września we Włoszech w okolicach malowniczej miejscowości Porto Cervo.
17.09.2017

Szwecja: Polska reprezentacja na otwarciu regat The Tall Ships Races w Halmstad

14 jednostek z Polski bierze udział w 1. etapie regat The Tall Ships Races, które rozpoczęły się w Halmstad w Szwecji. "Morale młodych załogantów jest wysokie, nie mamy zamiaru odpuszczać i chcemy uzyskać jak najlepszy wynik” - zapowiada kapitan Bartłomiej Skwara z żaglowca Fryderyk Chopin.
30.06.2017

Dziękujemy za wysłane grafiki.