• <

Wynik wyszukiwania - " Technologie Tworzyw Sztucznych" - Wiadomości

Czołowy pracodawca w regionie zmienia nazwę. TTS staje się HanseYachts Sp. z o.o.

„To uhonorowanie wysokich standardów, jakie zapewnimy odbiorcom naszych produktów” – mówi Dyrektor Zarządzający HanseYachts Sp. z o.o., Maciej Twardowski. Znany na całym świecie producent jachtów przyjmuje nazwę renomowanego koncernu i zapowiada kolejne kroki w swoim gospodarczym rozwoju. Przez całe lata Technologie Tworzyw Sztucznych były uznawane za jednego z czołowych pracodawców w regionie, nie było roku, by goleniowska spółka, działająca również mocno na szczecińskim rynku pracy, nie była nagradzana za swoją aktywność. Ud
22.09.2022

Siłą kreatywnych przedsiębiorstw jest szacunek dla edukacji

Absolwenci szkół podstawowych wciąż chętniej wybierają naukę w szkołach średnich niż edukację w szkołach branżowych. Tymczasem rynek pracy ma inne potrzeby i młodzież wykształcona w konkretnym kierunku ma większą szansą na dobrze płatną i stabilną pracę niż absolwenci liceum, nieposiadający konkretnych umiejętności.
07.07.2022

Powstający w Goleniowie Hanse 460 "Europejskim Jachtem Roku 2022"

Jacht Hanse 460, który w dużej mierze budowany jest w fabryce TTS w Goleniowskim Parku Przemysłowym, został uznany przez międzynarodowe jury „Europejskim Jachtem Roku 2022” w kategorii Family Cruiser. Hanse 460 pokonał renomowanych konkurentów, takich jak Dufour 470 czy Oceanis 34 i tym samym zdobył najważniejszą na świecie nagrodę w branży żaglowej.
26.01.2022

Szkutnik - zawód, który w Polsce przeżywa drugą młodość

W Polsce przybywa marin, które wypełnione są nowoczesnymi jachtami i starymi szkutami. Żeglarstwo to nie tyle moda, co przede wszystkim pasja. To również ogromna szansa dla szkutników, którzy mają pełne ręce roboty i zarabiają naprawdę dobrze zarówno u producentów przy budowie nowych jachtów, jak i serwisując jednostki zbudowane przed laty. – To fach, który ma przed sobą ogromne perspektywy rozwoju – uważa Robert Nalewaj.
10.06.2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.