• <
premium

Laboratorium Navitest Sp. z o.o. jest liderem w dziedzinie badań nieniszczących NDT na Pomorzu.

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-288 Gdańsk, Piecewska 27
  • Telefon: + (48 58) 520-75-00
  • Fax: + (48 58) 520-75-00
  • E-mail: biuro@navitest.com.pl

Udostępnij

Laboratorium Navitest Sp. z o.o. jest liderem w dziedzinie badań nieniszczących na Pomorzu Gdańskim. Istniejąca od 1989 roku firma cieszy się renomą i zaufaniem Klientów. Spółka powstała na bazie specjalistów kontroli jakości i badań nieniszczących byłej Stoczni Gdańskiej. Dzięki szwedzkiemu inwestorowi od początku dysponowaliśmy nowoczesnym, markowym sprzętem, a kultura organizacyjna nastawiona została na wysoką jakość przy zachowaniu dbałości o pracownika.

Nastawienie firmy na człowieka zaowocowało zaangażowaniem, rozwojem kompetencji i kwalifikacji pracowników, a wraz z nimi całej firmy. Dzięki stabilności zatrudnienia, organizacji pracy i doświadczeniu nasi Klienci nie muszą martwić się o badania NDT.

Navitest Sp. z o.o. od pierwszych lat działalności wykonywał badania NDT, licząca wtedy kilka osób firma była jedną z nielicznych na tym rynku w Trójmieście. Wraz z rozwojem przemysłu stalowego, głównie stoczni, rosło zapotrzebowanie na badania. Firma przez lata powiększała się, by nadążyć za potrzebami Klientów, w ostatnich latach liczymy już prawie 50 osób.

Oferta

Navitest to firma specjalizująca się w wykonywaniu badań nieniszczących, pomiarów grubości. Świadczenie profesjonalnych usług od 1989 roku wyróżnia nas zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. Aby sprostać zapotrzebowaniu naszych Klientów, wciąż poszerzamy naszą ofertę.

Gwarantujemy terminowość wykonania prac, profesjonalne i kompleksowe podejście do każdego Klienta oraz realizację powierzonych zadań na najwyższym poziomie zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i normami technicznymi. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników, operujących nowoczesnym, markowym sprzętem.

To wszystko sprawia, że cieszymy się niesłabnącym zaufaniem i zainteresowaniem Klientów już od 30 lat.

Bazując na doświadczeniu i wiedzy, wdrażamy jednocześnie innowacje. Bierzemy udział w szkoleniach, kursach i konferencjach, zdobywamy uznane w branży i na świecie certyfikaty oraz wciąż poszerzamy naszą ofertę. Oprócz klasycznych technik NDT (tzn. VT, MT, PT, UT, RT, ET, HT, PMI) proponujemy naszym Klientom cyfrową radiografię i najnowsze techniki UT z zapisem.

Navitest, odpowiadając na zapotrzebowanie Klientów, poza badaniami NDT świadczy również usługi z zakresu inspekcji i inżynierii spawalniczej m.in. są to:

inspekcje spawalnicze,
kompleksowe nadzory inwestorskie,
egzaminowanie spawaczy,
przygotowanie zakładów do certyfikacji,
doradztwo z zakresu spawalnictwa
Jako firma dbająca o środowisko wdrażamy aktualnie ISO 14001 (System Zarządzania Środowiskowego).

Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientem zagranicznym.

Kontakt do działów firmy

NAVITEST Sp. z o.o.
80-288 Gdańsk ul. Piecewska 27, Polska

Tel + (48 58) 520-75-00


biuro@navitest.com.pl

NIP: 584-030-12-32
Regon: 001412199

Opis dodatkowy

badania nieniszczące, badania ndt, badanie nieniszczące, badania niszczące, badanie niszczące, nadzory spawalnicze, inspekcje spawalnicze, pomiary zawartości ferrytu, badania nieniszczące ndt, badania prądami wirowymi et, badania twardości ht, badania szczelności lt, badania penetracyjne pt, badania rentgenowskie rt, badania ultradźwiękowe ut, ultradźwiękowe pomiary grubości utt, badania magnetyczno - proszkowe mt, badania techniką phased array i tofd, badania wizualne vt, inżynieria spawalnicza, technika tofd i phased array, badania tofd, badania phased array, skaner do badań, pomiar grubości, laboratorium badań nieniszczących, badania wizualne, badania ultradźwiękowe, badania magnetyczno-proszkowe, badania penetracyjne, ultradźwiękowe pomiary grubości, pomiary twardości, ocena stanu technicznego, badania vt, badania ut, pomiary utt, badania pt, pomiary hl, pomiary hb, pomiary hs, pomiary hrb, pomiary hrc, pomiary hv, badania nieniszczące odkuwek, ndt badania nieniszczące, badania nie

Dziękujemy za wysłane grafiki.