• <
premium

NAPĘDZAMY REVOLUCJĘ

Dane kontaktowe

  • Adres: 71-441 Szczecin, Cyfrowa 8
  • Telefon: 500 599 543
  • E-mail: kontakt@mpowertech.com.pl

Udostępnij

mPower Sp. z o.o. jest firmą technologiczną, z siedzibą w Szczecinie. Spółkę założyła doświadczona kadra z uznanym dorobkiem naukowym, wywodzącą się ze środowiska badawczego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.


Głównym profilem działalności mPower jest opracowanie i wdrożenie do przestrzeni gospodarczej innowacyjnych układów elektronicznych i energoelektronicznych oraz kompletnych systemów napędowych dla zrównoważonego i zeroemisyjnego transportu. Proponujemy rozwiązania o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego. Spółka, pomimo wczesnego etapu prowadzonej działalności, realizuje i/lub jest zaangażowana w kilka projektów o charakterze innowacyjnym w tym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Opis dodatkowy

komponenty systemów napędowych do pojazdów bezemisyjnych, Wysokosprawne falowniki napędowe SiC, Kompletne układy napędowe różnych klas mocy i do różnych aplikacji, Kontrolery ogniw paliwowych do zastosowań w pojazdach wodorowych, Zestaw napędowy MotionPower110, Zestaw napędowy MotionPower220, Kontroler ogniwa paliwowego H2Control30, Wodorowy zestaw zasilający HydroBuffer2

Dziękujemy za wysłane grafiki.