• <
premium

KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE JEDNOSTEK PŁYWAJĄCYCH

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-299 Gdańsk, Ateny 10
  • Telefon: +48 58 324 49 30
  • Fax: +48 58 739 86 44
  • E-mail: info@marineworks.eu

Udostępnij

Profil działalności firmy to szeroko rozumiane wsparcie techniczne dla sektora morskiego.
Marine Works od 2005 roku zdążyła zbudować sobie silną pozycję niezależnego dystrybutora wiodących marek wyposażenia jachtowego nie ograniczając się jedynie do sprzedaży ale zapewniając swoim partnerom pełne wsparcie techniczne i logistyczne.
Wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra projektantów, inżynierów oraz serwisantów pozawala na profesjonalną obsługę w następujących działach : napędy, energia, komfort, oraz żeglarstwo. Firma posiada rozwinięta sieć dystrybucyjną opartą na sklepach partnerskich i autoryzowanych punktach serwisowych w całej Polsce a także w Europie i na świecie.

PROPULSION - NAPĘDY
Na jachcie nie ma wyposażenia nieważnego ale napęd to serce każdego statku. W zakresie rozwiązań napędowych współpracujemy z producentami wiodących marek silników morskich, architektami oraz stoczniami aby dostarczać zoptymalizowane rozwiązania techniczne oraz zapewnić pełną integralność układu napędowego. Zespół specjalistów pozostaje w kontakcie z klientem w celu zapewnienia możliwe jak najlepszego rozwiązania, dopasowanego do charakterystyki jednostki, warunków pracy oraz oczekiwań klienta. W rezultacie operator jednostki , otrzymuje dobrze dopasowany pakiet manewrowo-napędowy, który zapewnia doskonałą sprawność i niezawodność.

ENERGY- ENERGIA
Jachting od zawsze jest domeną ludzi samodzielnych i niezależnych. Współcześnie aby sprostać postępowi jaki dokonuje się na jachtach wymagane są autonomiczne systemy zasilania. W tym celu współpracujemy ze światowymi liderami w zakresie innowacyjnego zasilania oraz napędów elektrycznych i hybrydowych dla jednostek pływających. Przyświeca nam idea aby nasze systemy dawały użytkownikom niezależność w każdej sytuacji. Wszystkie nasze wysiłki są skierowane ku tworzeniu niezawodnych, cichych, przyjaznych dla środowiska rozwiązaniom, pozwalających zapewnić swobodę i komfort.

COMFORT - KOMFORT
Komfortowy jachting wymaga urządzeń i kompleksowych rozwiązań, które uczynią zwyczajną wycieczkę na wodzie w niezapomniane doznanie przyjemności na falach. Najwyższe jakość, innowacyjne rozwiązania, staranność doboru , wieloletnie doświadczenie pozwolą poczuć naszym klientom prawdziwy domowy luksus na jachcie. Tworzymy najszerszą i najbardziej wszechstronną ofertę wyposażenia podnoszącego komfort i bezpieczeństwo na jachtach i łodziach
.
SAILING - ŻEGLARSTWO
Żeglarstwo to więcej niż hobby. To świat w którym wszystkie detale i czynności złożone w całość decydują o finalnym powodzeniu. Jachting staje się filozofią życiową, z której można czerpać każdego dnia. Żeglarze muszą brać pod uwagę wiele zmiennych, na których nie mają wpływu, takie jak kierunki wiatrów, fal i prądów. To właśnie dlatego na wodzie chcą mieć do dyspozycji takielunek, który nie pozostawia złudzeń co do jakości wykonania. Potrzebują wyposażenia, które daje swobodę szybkiego i właściwego dopasowania ożaglowania do szybko zmieniających się warunków na wodzie. Żeglarze, żagle i maszt z takielunkiem to jedna załoga na morzu, która musi działać sprawnie i pewnie. Jeśli do tego dochodzi regatowe zacięcie cały osprzęt musi być dopracowany i obliczony w każdym szczególe.

Oferta

ZF Marine - Napędy
GKN Aquadrive - Sprzegła homokinetyczne
Selden Mast - Takielunek
Dometic Marine - Klimatyzacja
Whisper Power - Generatory i elektrotechnika
Seafire - Systemy gaśnicze
Zipwake - Interceptory
Michigan Propellers - Śruby napędowe
VDO Marine - Wskaźniki
Parker Racor - Separatory paliwa
Parker Sea Recovery - Odsalarki
Kabola Heating - Ogrzewanie jachtowe
C-POD - Alarmy jachtowe
Vetus BV - Stery strumieniowe
Simrad - Nawigacja
Jefa Steering - Sterowanie
Batsystem - Oświetlenie LED
Rocna - Kotwice
Selden Mast - Kabestany i bloczki
Exalto - Wycieraczki do szyb
WattandSea - Hydrogeneratory
BandG - Nawigacja dla żeglarzy
SPW - Śruby składane
Marinetech - Armatura nierdzewna
Guidi - Armatura z brązu
Trudesign - Armatura z kompozytu
Dometic- Lodówki i kuchenki jachtowe
Gianneschi - Pompy i wentylatory
Trident Hoses - Węże
Seakeeper - Żyrostabilizatory
Lopolight - oświetlenie nawigacyjne LED
Części zamienne : Volvo Penta, Mercury, Yanmar, John Deere, Cummins ,Mastervolt

Kontakt do działów firmy

Ateny 10
80-299 Gdańsk,Polska
(Dojazd od ulicy Nowy Świat 1)

TEL: +48 58 324 49 30
FAX: +48 58 739 86 44
E-mail: info@marineworks.eu

  • 14. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji „WIATR i WODA na wodzie” w Gdyni

Opis dodatkowy

Marine Works, Generatory Morskie, Odsalarki wody morskiej, Śruby Napędowe, Klimatyzacje, Systemy Sanitarne, Elektryka Pokładowa, Sterowania Hydrauliczne, Systemy Antywibracyjne, ZF Marine, Selden, Volvo Penta, Dometic, Parker Sea Recovery, Mercruiser, Mercury, Mase Generators, HRO Horizon Reverse Osmosis, Kabola Heating, EXIDE, Martyr, Roca, Parker Racor, RWO Veolia, odsalarki

Dziękujemy za wysłane grafiki.