• <

AGENCJA I SPEDYCJA MORSKA

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-328 Gdynia, Tatrzańska 6B
  • Telefon: 58 660 99 43
  • Fax: 58 661 61 47
  • E-mail: sales@cosco.pl

Udostępnij

TWÓJ PARTNER W TRANSPORCIE KONTENEROWYM.
China Ocean Shipping Company (COSCO), jako czołowa linia żeglugowa i firma świadcząca usługi logistyczne w Chinach, jest jednym z najważniejszych kontenerowych przewoźników morskich na świecie.
Wyłącznym przedstawicielem China Ocean Shipping Company w Polsce jest COSCO POLAND.
Nasza działalność koncentruje się na świadczeniu usług dla klientów krajowych i zagranicznych w zakresie transportu kontenerów i obsługi logistycznej ładunków.
Gwarantem stabilności, jakości obsługi i konkurencyjności naszych stawek jest COSCO Container Lines, kluczowa firma specjalizującą się w transporcie kontenerowym w grupie COSCO, która dla zaspokojenia rosnących wymagań klientów w zakresie kompleksowej obsługi transportowej systematycznie rozwija sieć połączeń intermodalnych.
Do Państwa dyspozycji są dwa nasze biura: w Gdyni i w Warszawie.
TWÓJ PARTNER NA RYNKU CHIŃSKIM
Wiedza i doświadczenie pracowników gwarantują jakość, solidność i terminowość w rozwiązywaniu zleconych nam zadań. COSCO POLAND poprzez elastyczność swoich działań i indywidualne traktowanie każdego przedsięwzięcia może być skutecznym partnerem w realizacji Państwa zamierzeń na ogromnym i szybko rozwijającym się rynku chińskim.

Kontakt do działów firmy

BIURO W WARSZAWIE

ul. Grochowska 278/402,
03-841 WARSZAWA
telefon 22 619 46 09
e-mail coscowarsaw@cosco.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.