• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-364 Gdynia, 10 Lutego 16
  • Telefon: 58 660 78 00
  • Fax: 58 660 78 08

Udostępnij

ALLcom Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą spedycyjną i agencją celną oferującą kompleksową obsługę ładunków transportowanych do/z każdego miejsca na świecie. ALLcom Sp. z o.o. jest firmą o 100% kapitale polskim Firma założona w 1995 roku szybko zajęła wiodącą pozycję na polskim rynku międzynarodowych usług spedycyjnych.

Nazwa firmy pochodzi od połączenia angielskich słów all i commodity (wszystkie ładunki) i ma świadczyć o uniwersaliźmie świadczonych usług. Specjalizujemy się w organizacji transportu morskiego, samochodowego, kolejowego i lotniczego.

Świadczymy usługi związane z ubezpieczeniem transportowanych ładunków. Z myślą o naszych klientach powołaliśmy do życia własne agencje celne i otworzyliśmy magazyny i składy celne. Zawsze służymy bezpłatnym poradnictwem transportowym.

Działamy w oparciu o Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne 2002.

Sieć rozsianych po całym świecie agentów pozwala nam zorganizować spedycje ładunku do/z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej.
Zaangażowany i ambitny zespół młodych ludzi, jego dbałość o jakość świadczonych usług pozwalają nam zdobyć zaufanie coraz większej liczby klientów w kraju i za granicą.

Zawsze staramy się sprostać ich wymaganiom.

Opis dodatkowy

spedycja morska agencja celna agencja portowa logistyka morska fracht morski

Dziękujemy za wysłane grafiki.