• <

Wynik wyszukiwania - "szczecin " - Wiadomości

Prezes portów Szczecin-Świnoujście: inwestycje są konieczne, a perspektywy obiecujące

19 września w szczecińskim porcie odbyła się konferencja prasowa. W jej trakcie m.in. zarząd portów poinformował o postępie prac realizowanych w ramach inwestycji toczącej się w Kanale Dębickim. O tym projekcie, jak i o pozostałych zadaniach inwestycyjnych rozmawiamy z Krzysztofem Urbasiem, prezesem Spółki.
22.09.2023

Konkurs „Morskie doświadczenia” w Morskim Centrum Nauki

Morskie Centrum Nauki we współpracy z marszałkiem województwa zachodniopomorskiego - Olgierdem Geblewiczem przygotowało konkurs pt. „Morskie doświadczenia”. Konkurs skierowany był do szkół podstawowych z całego województwa zachodniopomorskiego. Uczniowie pod opieką nauczyciela mieli przygotować doświadczenie chemiczne lub fizyczne, nagrać filmik i przygotować konspekt, który opisywał przebieg ich działania.
28.06.2023

Interoceanmetal Joint Organization

Konkrecje manganowe
Interoceanmetal Joint Organization ul.Cyryla i Metodego 9 71-541 Szczecin Poland tel. (+48) 91 453 93 98 tel./fax (+48) 91 453 93 99 email: iom@iom.gov.pl

Porty w Gdańsku, Gdyni i Szczecinie-Świnoujściu podają wyniki za rok 2021 [WIDEO]

W Ministerstwie Infrastruktury w Warszawie władze portów morskich podsumowują wyniki za 2021 rok. W konferencji udział biorą ministrowie Marek Gróbarczyk oraz Grzegorz Witkowski wraz z prezesami portów morskich: Gdańsk, Gdynia i Szczecin-Świnoujście.
17.01.2022

Port Szczecin-Świnoujście: należy wykorzystać możliwości, które daje lokalizacja

- Jeśli uda nam się zrealizować wszystkie zamierzenia inwestycyjne, w 2050 roku będziemy dysponować w zespole portów Szczecin-Świnoujście potencjałem mogącym obsłużyć niemal trzykrotnie więcej ładunków aniżeli obecnie - zapewnia prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, Krzysztof Urbaś, z którym rozmawiamy o przełomowej budowie  głębokowodnego terminala kontenerowego, pracy w czasie pandemii i olbrzymiej roli społecznej odpowiedzialności biznesu.
26.10.2020

Polskie porty coraz bardziej atrakcyjne dla sektora TSL z Czech i Słowacji

Polskie porty coraz bardziej atrakcyjne dla sektora TSL z Czech i Słowacji. Od czwartku na Pomorzu przebywają uczestnicy wizyty studyjnej z tych krajów, którzy poznają korzyści, warunki i wyzwania wynikające ze współpracy z partnerami w Polsce. Pierwszy dzień poświęcony był Portowi Gdynia oraz portom: Szczecin i Świnoujście.
08.06.2018

Dziękujemy za wysłane grafiki.