• <

Wynik wyszukiwania - "skat" - Wiadomości

Tygodniowy przegląd promowy, a w nim m.in.: miliony na budowę polskiego promu, który nie powstał

W naszym cotygodniowym przeglądzie w telegraficznym skrócie informujemy o najważniejszych wydarzeniach minionych dni; o sprawach, którymi żyje lub wkrótce będzie żyła branża promowa. W tym tygodniu m.in. o milionach złotych, które pochłonęła dotąd inwestycja związana z budową nowego promu dla PŻB.
10.11.2020

Tygodniowy przegląd promowy, a w nim m.in.: o starcie budowy nowego promu do obsługi Dover-Calais

W cotygodniowym przeglądzie Promy SKAT w telegraficznym skrócie informują o najważniejszych wydarzeniach minionych dni; o sprawach, którymi żyje lub wkrótce będzie żyła branża promowa. W tym tygodniu m.in. o początku budowy rekordowego tunelu, któremu sprzeciwiali się przewoźnicy promowi, a także o nowym promie P&O Ferries.
26.10.2020

Tygodniowy przegląd promowy, a w nim m.in.: chwilowo bez promu Wawel na trasie Gdańsk-Nynäshamn

W cotygodniowym przeglądzie Promy SKAT w telegraficznym skrócie informują o najważniejszych wydarzeniach minionych dni; o sprawach, którymi żyje lub wkrótce będzie żyła branża promowa. W tym tygodniu m.in. o czasowej przerwie w eksploatacji promu Wawel.
19.10.2020

Tygodniowy przegląd promowy, a w nim m.in. Galicia już w domu, a Stena Nordica wraca na trasę Gdynia-Karlskrona

W naszym cotygodniowym przeglądzie w telegraficznym skrócie informujemy o najważniejszych wydarzeniach minionych dni; o sprawach, którymi żyje lub wkrótce będzie żyła branża promowa. W tym tygodniu m.in. o nowoczesnym promie typu E-Flexer, który ze stoczni w Chinach dotarł właśnie do Francji i niedługo zacznie obsługiwać połączenia dla Brittany Ferries.
13.10.2020

Tygodniowy przegląd promowy, a w nim m.in. o wzmocnieniu przez DFDS niektórych tras na Bałtyku

W cotygodniowym przeglądzie Promy SKAT w telegraficznym skrócie informują o najważniejszych wydarzeniach minionych dni - o sprawach, którymi żyje lub wkrótce będzie żyła branża promowa. W tym tygodniu m.in. o wprowadzonych przez DFDS zmianach w siatce połączeń na Morzu Bałtyckim. Armator wzmacnia niektóre trasy, ale też likwiduje jeden z serwisów.
05.10.2020

KORONAWIRUS - sytuacja w branży promowej: armatorzy zwalniają pracowników

Obecny kryzys, związany z wybuchem epidemii choroby COVID-19, to sytuacja bez precedensu. Gospodarka na świecie i różne gałęzie przemysłu jeszcze długo będą odczuwać jej skutki. Promy SKAT w specjalnej, aktualizowanej na bieżąco relacji, raportuje o sytuacji w branży promowej.
31.08.2020

Przegląd promowy: Podsumowanie tygodnia, a w nim m.in.: o kolejnym nowym promie zbudowanym w gdańskiej stoczni

W cotygodniowym przeglądzie w telegraficznym Promy Skat w skrócie informują o najważniejszych wydarzeniach minionych dni; o sprawach, którymi żyje lub wkrótce będzie żyła branża promowa. W tym tygodniu m.in.: o nowym promie, który zbudowany został w stoczni Remontowa Shipbuilding oraz dwóch wyjątkowych jednostkach, które powstaną dla Stena Line w chińskiej stoczni.
30.06.2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.