• <

Wynik wyszukiwania - "rejsy wycieczkowe" - Wiadomości

Morze Śródziemne. Turystyka od Cabo Verde, po Wenecję i Istambuł

Morze Śródziemne i wschodni Atlantyk oraz morza przyległe to akweny niezwykle atrakcyjne dla turystów korzystających z rejsów wycieczkowych. To drugi co do wielkości rynek cruisów na świecie, z 21,5% udziałem w rynku i miejscem docelowym ponad 7 mln pasażerów rocznie.
15.04.2024

Carnival Corporation potwierdza postęp w realizacji celów redukcji emisji

Carnival Corporation, firma oferująca rejsy wycieczkowe ogłosiła, że jest na dobrej drodze do osiągnięcia ogólnej redukcji emisji gazów cieplarnianych (GHG) o 18% w 2024 r. (w porównaniu do 2019 r.) - zaledwie kilka punktów mniej niż pierwotnie zakładany cel redukcji o 20% do 2030 r. W perspektywie długoterminowej Carnival Corporation dąży do osiągnięcia zerowej emisji netto z eksploatacji statków do 2050 roku.
07.02.2024

Gdańskie firmy oferujące rejsy rozpoczynają sezon

W sobotę, 1 maja, zainaugurowała działalność przystań Nabrzeże Barkowe, znajdująca się w sąsiedztwie majestatycznej Twierdzy Wisłoujście. Stąd organizowane będą rejsy niewielkimi kutrami na drugi brzeg Wisły, do Nabrzeża Zbożowego w Nowym Porcie. Do nadchodzącego sezonu szykują się też, zapewne znani mieszkańcom Gdańska, inni operatorzy rejsów, m.in. Żegluga Gdańska i Darkris Travel (właściciel statków stylizowanych na galeony).
04.05.2021

MARINE SERVICE ELBLAG POLAND

łodzie motorowodne,sprzęt motorowodny,serwis,naprawa,silniki zaburtowe,montaż silników zaburtowych,demontaż silników zaburtowych,części zamienne,pomoc wodna,środki asekuracyjne,przewóz łodzi,rejsy wycieczkowe

Prima Travel Biuro Turystyczne

bilety marynarskie,bilety autokarowe,bilety promowe,bilety lotnicze,rejsy pasażerskie,rejsy turystyczne,promy,połączenia promowe,rejsy wycieczkowe,transport promowy,

Dziękujemy za wysłane grafiki.