• <

Wynik wyszukiwania - "medal" - Wiadomości

MŚ w klasie iQFoil - Tarnowski: za medalem stoi ciężka praca i charakter wojownika

Paweł Tarnowski uważa, że za zdobytym na Lanzarote srebrnym medalem mistrzostw świata w windsurfingowej olimpijskiej klasie iQFoil stoi ciężka praca i charakter wojownika. „Ten sukces dedykuję mojej żonie i małemu synkowi Heniowi” – powiedział żeglarz SKŻ Ergo Hestia Sopot.
03.02.2024

MŚ w klasie iQFoil - Tarnowski srebrnym medalistą na Lanzarote

Paweł Tarnowski (SKŻ Ergo Hestia Sopot) wywalczył srebrny medal żeglarskich mistrzostw świata w windsurfingowej olimpijskiej klasie iQFoil. Na Lanzarote najlepszy okazał się Włoch Nicolo Renna, a trzeci był broniący tytułu Holender Luuc Van Opzeeland.
03.02.2024

Polski żeglarz z medalem w jednej z największych imprez regatowych na świecie

Bartosz Żmudziński (Chojnicki Klub Żeglarski) wywalczył brązowy medal w regatach Pucharu Narodów Palamos Optimist Trophy. W imprezie udział wzięło 542 zawodników i zawodniczek, w tym 16-osobowa reprezentacja Polski pod opieką trenerów Adama Paszka, Karola Jączkowskiego i Bogdana Dziekańskiego. Znakomicie zaprezentowali się też inni Polacy, dzięki czemu biało-czerwoni uplasowali się na 2 miejscu wśród 21 krajów w klasyfikacji Pucharu Narodów.
20.02.2023

Liebherr-MCCtec Gmbg z najwyższą oceną za zrównoważony rozwój

Liebherr-MCCtec poinformował, że otrzymał złoty metal za zrównoważony rozwój biznesowy od niezależnego audytora EcoVadis.
01.12.2021

Celstan

UPOMINKI O TEMATYCE MORSKIEJ
wyroby pamiątkowe,medale,plakiety,gwawerowanie,grawerton

Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa ma 20 lat. Już dziś przygotowuje się na kolejne wyzwania

Obchody jubileuszu 20-lecia istnienia Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa odbyły się w Gdyni 13 czerwca. W trakcie uroczystości zostały wręczone odznaczenia dla zasłużonych pracowników i osób, które wniosły szczególny wkład w funkcjonowanie i rozwój SAR - medale "Zasłużony Pracownik Morza" oraz "Zasłużony dla Służby SAR".