• <

Wynik wyszukiwania - "Akademia Morska Szczecin" - Wiadomości

Chór Akademii Morskiej w Szczecinie zaśpiewa na zamku

W ramach charytatywnego spotkania, z którego dochód w całości przeznaczony zostanie na rzecz ofiar wojny w Ukrainie, wykonane zostanie poruszające Lacrimorium "Miejsce łez" autorstwa Piotra Brody.
01.04.2022

Chór Akademii Morskiej zaśpiewa obok gwiazd polskiej i ukraińskiej sceny

Chór Akademii Morskiej w Szczecinie został zaproszony do jednej z największych akcji charytatywnych w Polsce. Artystów zobaczymy już w niedzielę 20 marca, w Łodzi, gdzie odbędzie się wyjątkowy koncert „Razem z Ukrainą”. Cel to zbiórka pieniędzy na rzecz pomocy obywatelom Ukrainy. Transmisję koncertu będzie można oglądać na antenie TVN oraz w Playerze.
16.03.2022

Akademia Morska w Szczecinie. Rektor: "Nasz rozwój wytyczają trendy gospodarcze kraju" [ROZMOWA]

Akademia Morska w Szczecinie to najważniejsza w regionie uczelnia szkoląca ludzi pracujących na morzu. Wrażenie robi nie tylko jej bogata 75-letnia tradycja, ale i obecne działania. O supernowoczesnych inwestycjach, rozwijającej się infrastrukturze badawczej i szkoleniowej, możliwościach dla biznesu i przyszłych pracownikach offshore mówi prof. Wojciech Ślączka, rektor uczelni.
10.03.2022

Chór Akademii Morskiej w Szczecinie znany na świecie. Grają covery Niemena, Bon Jovi, współpracują z gwiazdami [WIDEO]

Chór Akademii Morskiej w Szczecinie pod dyrekcją dr hab. Sylwii Fabiańczyk- Makuch, istnieje na scenie muzycznej już 18 lat. Czynnie uczestnicząc w życiu miasta i regionu, a także reprezentując Szczecin na największych scenach świata (m.in. Tokio, Tajpei, Kanada, Ekwador, Rosja), zespół szybko stał się wizytówką miasta i regionu, szerząc morską tradycję w kraju i poza jego granicami.
13.12.2021

Naukowcy z Akademii Morskiej w Szczecinie wraz z policją monitorują akweny

Naukowcy z Akademii Morskiej w Szczecinie oraz zachodniopomorska policja będą wspólnie monitorować akweny Pomorza Zachodniego i Meklemburgii Pomorza Przedniego. Celem projektu jest m.in. wykrywanie i usuwanie zagrożeń z ekosystemu.
06.12.2021

Wspólny kierunek i perspektywy - umowa ze spółkami Grupy Azoty podpisana

Umowa precyzująca porozumienie o wzajemnej współpracy pomiędzy spółkami Grupy Azoty a Akademią Morską w Szczecinie została podpisana 28 października w siedzibie AMS.
28.10.2021

Budowa i zasady działania systemu PCS - seminarium naukowe w AMS

Zasady działania systemu informatycznego: Port Community System były tematem seminarium naukowego, które odbyło się w piątek, 4 grudnia w Akademii Morskiej w Szczecinie.
07.12.2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.