• <

Wynik wyszukiwania - "49er" - Wiadomości

MŚ w klasie 49er - Staniul i Sztorch wciąż na trzeciej pozycji

Mikołaj Staniul i Jakub Sztorch wciąż plasują się w mistrzostwach świata w żeglarskiej olimpijskiej klasie 49er na trzeciej pozycji. Na Lanzarote siódmą lokatę utrzymali Łukasz Przybytek i Jacek Piasecki, a w klasie 49erFX Aleksandra Melzacka i Sandra Jankowiak są ósme.
08.03.2024

MŚ w klasie 49er – Staniul i Sztorch na trzecim miejscu po drugim dniu

Mikołaj Staniul i Jakub Sztorch (AZS AWFiS Gdańsk) zajmują trzecie miejsce po drugim dniu mistrzostw świata w żeglarskiej olimpijskiej klasie 49er na Lanzarote. W klasie 49erFX na czwartej pozycji plasują się Aleksandra Melzacka (YKP Gdynia) i Sandra Jankowiak (OŚ AZS Poznań).
06.03.2024

Dominik Buksak i Szymon Wierzbicki wicemistrzami Europy w klasie 49er

Dominik Buksak i Szymon Wierzbicki (AZS AWFiS Gdańsk / AZS Poznań) wywalczyli srebrny medal mistrzostw Europy w olimpijskiej żeglarskiej klasie 49er! W klasie 49erFX bardzo dobrze zaprezentowały się Aleksandra Melzacka i Sandra Jankowiak (YKP Gdynia / AZS Poznań), które ukończyły rywalizację na wysokim 5 miejscu. Polki nie wywalczyły jednak kwalifikacji olimpijskiej dla kraju. W rywalizacji juniorów brązowy medal zdobyła załoga Gabriela Czapska i Hanna Rajchert (TS Spójnia Warszawa).
13.11.2023

Mistrzostwa Europy w klasie 49er. 11 polskich załóg na starcie w portugalskiej Vilamourze

11 polskich załóg weźmie udział w portugalskiej Vilamourze w mistrzostwach Europy w klasach 49er, 49erFX oraz Nacra 17, które są również olimpijską kwalifikacją. Ostatnie w tym roku liczące się żeglarskie regaty w kat. seniorów rozpoczną się w środę, a zakończą w poniedziałek.
07.11.2023

MŚ w klasie 49er – Staniul i Sztorch na trzeciej pozycji po pierwszym wyścigu

Mikołaj Staniul i Jakub Sztorch zajmują trzecie miejsce po pierwszym wyścigu odbywających się w kanadyjskim Halifaxie mistrzostw świata w olimpijskiej żeglarskiej klasie 49er. Piąta lokata przypada Łukaszowi Przybytkowi i Jackowi Piaseckiemu (wszyscy AZS AWFiS Gdańsk).