• <
premium

Norweskie autoryzowane biuro księgowe z główną siedzibą w Drammen i spółką siostrą w Bydgoszczy.

Dane kontaktowe

  • Adres: 3040 Drammen, Havnegata 10
  • Telefon: +47 466 348 71, +48 525 214 008
  • E-mail: office@novum.no

Udostępnij

Autoryzowane biuro doradczo-księgowe dla firm działających lub planujących działanie w Norwegii. Eksperci z niemal 20 letnim doświadczeniem w obszarze doradztwa biznesowego, księgowości, kadr i płac oraz podatków w Norwegii. W naszym portfolio znajdują się firmy z wielu branż m.in.: budowlanej, IT, stoczniowej, handlowej, wynajmu personelu czy innych.

Oferta

Jesteśmy autoryzowanym biurem księgowym w Norwegii. Zakładamy firmy i oddziały, świadczymy kompleksowe usługi księgowe. W ramach naszych usług proponujemy bieżące prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej. Korzystamy z najnowszych programów księgowości elektronicznej.

Oferujemy doradztwo biznesowe i podatkowe w Norwegii dotyczące prowadzenia firmy, zatrudniania, kontaktów z kontrahentami, norweskiego prawa pracy, opodatkowania firmy w Norwegii, norweskich przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. 

Filmy

Novum Økonomi AS


Zdjęcia

Opis dodatkowy

księgowość w Norwegii , norweskie kadry , norweskie płace , doradztwo biznesowo - podatkowe w Norwegii , zakładanie firmy w Norwegii , kursy norweskiego BHP (HMS-kurs) , szkolenia rynek norweski , webinary , norweskie programy księgowe , prawo pracy Norwegia , oddział firmy zagranicznej w Norwegii (NUF) , norweska spółka (AS) , zaliczki na podatek pracownika w Norwegii , pracodawca w Norwegii , zeznanie podatkowe w Norwegii , konwencja o unikaniu podwójnego opodatkowania Polska-Norwegia , kontrakt w Norwegii

Dziękujemy za wysłane grafiki.