• <

Wynik wyszukiwania - "nowy adres" - Wiadomości

Od grudnia Kalmar pod nowym adresem

Od 11 grudnia 2023 r. włącznie zmianie ulega adres korespondencyjny biura sprzedaży i serwisu KALMAR.
06.12.2023

Rojam. Od 15 lat staje na wysokości każdego zadania

Ekipa Rojam już od 15 lat zapewnia swoim klientom profesjonalne usługi z zakresu alpinizmu przemysłowego. Doświadczona kadra jest gotowa podejść do każdego zadania, niezależnie od stopnia jego trudności, co czyni firmę liderem na rynku usług wysokościowych. O dotychczasowych osiągnięciach oraz perspektywach na przyszłość rozmawiamy z prezesem zarządu – Krzysztofem Major.
03.05.2023

Nowe biuro Seatech Engineering

Po prawie 30 latach, Seatech Engineering zmienia lokalizację. Nowy adres polskiego biura projektowego to odnowiony, zabytkowy budynek stoczniowej dyrekcji.
05.10.2020

Podsumowanie roku 2019 w Stoczni Gryfia

Morska Stocznia Remontowa Gryfia S.A. wykonała w roku 2019 w swoich zakładach w Szczecinie i Świnoujściu prace na 148 różnego rodzaju jednostkach, należących między innymi do armatorów z Niemiec, Skandynawii, Grecji, Holandii, Turcji czy Norwegii.
23.01.2020

Nowa siedziba Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie

W piątek, 22 listopada o godz. 11:00 odbędzie się otwarcie nowej siedziby Wydziału Mechanicznego przy ul. Willowej 2 w Szczecinie z planowanym udziałem ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, Marka Gróbarczyka, JM Rektora dr. hab. inż. kpt. ż.w. Wojciecha Ślączki, prof. AMS, gospodarza - Dziekana Wydziału Mechanicznego, dr. hab. inż. Zbigniewa Matuszaka, prof. AMS, a także przedstawicieli władz samorządowych.
08.11.2019

MTMG Sp. z o.o. zmienia nazwę na HES Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o.

MTMG – Morski Terminal Masowy Gdynia Spółka z o.o., zmienia nazwę na HES Gdynia Bulk Terminal Spółka z o.o. Nowe miano terminalu obowiązuje od 19 marca i jest wynikiem ujednolicenia nazw spółek funkcjonujących w ramach grupy HES International. Ideą właściciela jest aby terminale posiadały w nazwie przedrostek „HES”, następnie nazwę miejsca, w którym prowadzona jest działalność oraz funkcję pełnioną przez daną spółkę – „Bulk Terminal”.
03.04.2019

Nowa siedziba spółki CTL Logistics

Zmiana siedziby spółki jest elementem nowej strategii firmy. - Jako kompleksowy operator logistyczny musimy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość naszych usług. Osiągamy to dzięki pełnej integracji wszystkich kluczowych działów naszej firmy na Górnym Śląsku - podkreśla Jacek Bieczek, prezes zarządu CTL Logistics.
06.08.2015

Praktyczne aspekty sporządzania umów w obrocie gospodarczym cz. I

Sporządzenie umowy odzwierciedlającej rzeczywistą wolę jej stron oraz w prawidłowy sposób zabezpieczającej interesy stron umowy znacząco ułatwia zarówno prawidłowe jej wykonanie, jak i pozwala zminimalizować ryzyka związane z nieprawidłowym wykonaniem lub niewykonaniem umowy. Znacznie przyspiesza również ewentualne późniejsze dochodzenie roszczeń z tym związanych.
13.03.2014

Dziękujemy za wysłane grafiki.