• <

Wynik wyszukiwania - "PSP Florian" - Wiadomości

Strażacka legenda we „Florianie”. Shan Raffel poprowadził zajęcia dla instruktorów strażackich

W ostatnich tygodniach Portowa Straż Pożarna „Florian” gościła u siebie Shana Raffela, strażacką legendę z Australii, który poprowadził na jej terenie specjalistyczne zajęcia dla instruktorów.
23.10.2023

Intensywny początek jesieni w PSP Florian w Porcie Gdańsk

Portowa Straż Pożarna Florian wyjeżdża do ponad 300 zdarzeń rocznie. Jednostka specjalizuje się w akcjach ratowniczo-gaśniczych na terenie portu, na wodzie, jak również realizuje szkolenia i kursy dla załóg statkowych, w tym serwisy sprzętu przeciwpożarowego. Interwencje, wyjazdy do zdarzeń, asysty na wodzie, szkolenia dla marynarzy - tak zapowiadają się najbliższe miesiące w portowej straży pożarnej.
28.09.2023

Szkolenia na lądzie i w morzu. PSP "Florian" trenowała żołnierzy z Nigerii [WIDEO, ZDJĘCIA]

Portowa Straż Pożarna „Florian” przeprowadziła szkolenie dla grupy żołnierzy z Nigeryjskiej Marynarki Wojennej. Nabyte umiejętności wykorzystają m.in. w gaszeniu pożarów na platformach wiertniczych, jak również w walce z piratami w rejonie Zatoki Nigeryjskiej.
14.07.2022

Portowa Straż Pożarna Florian zadba o bezpieczeństwo w Porcie Gdańsk [WIDEO]

Od 1 lipca 2021 roku Portowa Straż Pożarna Florian realizować będzie ochronę przeciwpożarową na akwenach o łącznej powierzchni 13,5 tysiąca hektarów.
01.07.2021

Strażacy z Portu Gdańsk nie godzą się na zwolnienia. W piątek będzie protest

Protest pracowników Portowej Straży Pożarnej "Florian" jest już pewien - odbędzie się w piątek o godz. 9.00 przed siedzibą Zarządu Morskiego Portu Gdańsk. Do strażaków z Floriana, z których połowa kilka dni temu została zwolniona, dołączą także pracownicy Morskiej Straży Pożarniczo-Ratowniczej, z którą władze portu rozwiązały umowę i możliwe, że także inne spółki techniczne znajdujące się na terenie portu.
28.02.2012

Dziękujemy za wysłane grafiki.