• <

Wynik wyszukiwania - " protest" - Wiadomości

Gliński: Centrum Solidarności Stocznia to będzie coś więcej niż muzeum

Centrum Solidarności Stocznia będzie poświęcone ochronie dziedzictwa Solidarności, czyli upamiętnieniu i propagowaniu tego wielkiego, polskiego fenomenu. To będzie coś więcej niż muzeum – powiedział na antenie Radia Szczecin szef MKiDN Piotr Gliński. Nowa, narodowa instytucja kultury powstanie w dawnej świetlicy stoczni szczecińskiej.
28.08.2023

Zatrzymano 14 osób, które usiłowały wtargnąć do ambasady Japonii, protestując przeciw spuszczaniu wody z elektrowni atomowej w Fukushimie

Policja w Seulu zatrzymała 14 osób próbujących dostać się do japońskiej ambasady. Zatrzymani protestowali przeciwko spuszczaniu do oceanu radioaktywnej wody z uszkodzonej przed laty elektrowni atomowej w Fukushimie - poinformowała agencja Reutera. Uwalnianie wody do oceanu rozpoczęło się w czwartek.
24.08.2023

Akcja protestacyjna rybaków rekreacyjnych. Początek już 15 czerwca

"Przystępujemy do rozpoczęcia akcji protestacyjnej jako Solidarność skupiająca wszystkie podmioty związane z rybołówstwem rekreacyjnym i komercyjnym" – zapowiedzieli podczas posiedzenia Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej armatorzy rybołówstwa rekreacyjnego.
11.06.2022

Statek w porcie emituje dziennie tyle spalin co 31 tys. ciężarówek - protest w Amsterdamie

Mieszkańcy okolicy amsterdamskiego portu skarżą się na stojący tam od kilku tygodni statek wycieczkowy. Z przeprowadzonych badań wynika, że emituje on codziennie tyle spalin co 31 000 ciężarówek na autostradzie.
30.04.2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.