• <

Wynik wyszukiwania - " Polskie Forum Technologii Morskich" - Wiadomości

Latarnie Gospodarki Morskiej 2021 w kategorii "Lider Technologii Morskich". Ruszyło głosowanie online

Do 19 września potrwa głosowanie online w konkursie Latarnie Gospodarki Morskiej 2021 w kategorii "Lider Technologii Morskich". W drugiej odsłonie naszego plebiscytu chcemy docenić firmy proponujące innowacyjne rozwiązania technologiczne, budujące nowoczesne statki, przygotowujące spektakularne projekty, jak i rozwiązania organizacyjne na światowym poziomie. Każdy może pomóc zdecydować, kto zasługuje na najwyższe wyróżnienie.
21.07.2021

Latarnia Gospodarki Morskiej dla stoczni Crist! Polskie firmy będą ważnym graczem przy budowie wiatraków na Bałtyku?

Nagroda specjalna Latarnia Gospodarki Morskiej w kategorii Lider Technologii Morskich dla CRIST S.A.! "Wyróżnienie to jest pewnym pomysłem, żeby pokazać, że przemysł technologii morskich w Polsce istnieje i jest silny a jednocześnie wskazać tych, którzy są liderami i potrafią przy okazji napędzać zlecenia dla innych" -mówił dziś Jerzy Czuczman, prezes Polskiego Forum Technologii Morskich.
16.12.2020

Morskie Farmy Wiatrowe i możliwości inwestycyjne w Gminie Cedry Wielkie – spotkanie Członków Polskiego Forum Technologii Morskich

Pierwsze po sezonie urlopowym spotkanie Polskiego Forum Technologii Morskich odbyło się w gościnnych progach firmy GILLMET, regionalnego potentata w ocynkowaniu ogniowym. Spotkanie było okazją do wymiany informacji i zapoznania się z sytuacją branży, która zawsze wymagała ogromnej determinacji w walce konkurencyjnej, a obecnie, w dobie koronawirusa dodatkowo podejmowania niekonwencjonalnych decyzji i ogromnej aktywności.
16.10.2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.