• <

Wynik wyszukiwania - " Paryż 2024" - Wiadomości

CEVA Logistics logistycznym wsparciem Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich Paryż 2024

Już 26 lipca w Paryżu rozpocznie się ceremonia otwarcia jednej z największych imprez sportowych na świecie – Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich Paryż 2024. O przygotowaniach do obsługi logistycznej i wyzwaniach w organizacji pierwszych transportów mówi CEVA Logistics, która razem z Grupą CMA CGM, jest Oficjalnym Partnerem Logistycznym tego wydarzenia i Partnerem Technicznym Sztafety z Pochodnią.
29.05.2024

PŚ w żeglarstwie - Melzacka i Jankowiak na czele kwalifikacji olimpijskich

Polscy żeglarze odgrywają czołową rolę w Pucharze Świata w Hyeres, który jest ostatnią kwalifikacją olimpijską. Po trzecim dniu regat w klasie 49erFX nadal prowadzą Aleksandra Melzacka i Sandra Jankowiak, a drugą lokatę w Formula Kite utrzymali Julia Damasiewicz i Maks Żakowski.
23.04.2024

PŚ w żeglarstwie - Polacy w czołówce kwalifikacji olimpijskich w Hyeres

Polscy żeglarze znajdują się w czołówce Pucharu Świata w Hyeres, który jest ostatnią kwalifikacją olimpijską dla krajów. Po drugim dniu regat w klasie 49erFX prowadzą Aleksandra Melzacka i Sandra Jankowiak, a w Formula Kite drugą lokatę zajmują Julia Damasiewicz i Maks Żakowski.
22.04.2024

Ważne decyzje MKOL dotyczące igrzysk i żeglarstwa!

Międzynarodowy Komitet Olimpijski podjął dzisiaj ważne decyzje odnośnie igrzysk olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Decyzje te dotyczą również żeglarstwa. Wiele międzynarodowych federacji sportowych, w tym World Sailing zostało zobligowanych do zmniejszenia liczby sportowców startujących w igrzyskach. W Paryżu wystartuje 330 żeglarzy, czyli 20 mniej niż w Tokio.
07.12.2020

Dziękujemy za wysłane grafiki.