• <
premium

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną marynarzy m.in.w zakresie prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.radcaprawny-trojmiasto.pl :)

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-304 Gdynia, Śląska 53 lok. B202 / B203
  • Telefon: +48 797 392 234, +48 509 923 373
  • E-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl

Udostępnij

Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz z siedzibą w Gdyni to dynamiczny i doświadczony
zespół osób, składający się z radców prawnych, prawników i młodych adeptów prawa.

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną marynarzy poprzez dokonywanie analiz, opinii prawnych, sporządzania pism w postępowaniach podatkowych i czynnościach sprawdzających, sporządzania wniosków o ograniczenie poboru zaliczek na podatek dochodowy, rozliczania zeznań podatkowych marynarzy.

Obsługa prawna marynarzy dotyczy także ich reprezentowania w postępowaniach podatkowych przed organami podatkowymi obu instancji oraz w postępowaniach sądowych przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym w Warszawie.

Oferujemy także reprezentację przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, w tym pomoc prawną w uzyskaniu emerytury. Nadto w razie konieczności profesjonalne zastępstwo procesowe w sporach sądowych.

W ramach obsługi prawnej marynarzy zapewniamy wieloaspektowe spojrzenie na powierzone nam sprawy, uwzględniając różne specjalizacje i doświadczenie zawodowe każdego z pracowników Kancelarii.

Kancelaria udziela także jednorazowych konsultacji marynarzom, którzy ze względu na wagę i specyfikę sprawy chcą skorzystać z pomocy wyspecjalizowanej kancelarii prawnej.

W zakresie współpracy Kancelaria świadczy usługi w formach i na zasadach dostosowanych do charakterystyki Klienta oraz jego indywidualnych potrzeb.

W kontaktach z Klientem Kancelaria zapewnia pełną dyspozycyjność personelu i stałą dostępność do świadczonych usług w godzinach pracy Kancelarii tj. od 9:00 do 17:00. Możliwym jest również uzyskanie pomocy w innych godzinach, po wcześniejszym ustaleniu terminu i godziny wedle dyspozycji.

W ramach Kancelarii współpracujemy na stałe z tłumaczem przysięgłym, który tłumaczy dokumenty niezbędne w postępowaniach podatkowych.

Bieżącą, jak i doraźną obsługę osób fizycznych prowadzimy w języku polskim i angielskim.

Wiodącymi specjalizacjami Kancelarii poza podatkami marynarskimi są: prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne, prawo pracy i ubezpieczenia społeczne, prawo spadkowe, odszkodowania.

Zachęcamy do zapoznania się ze znajdującą się poniżej broszurą informacyjną dotyczącą obsługi prawnej marynarzy w roku 2023.

Będziemy dumni z możliwości powitania Państwa w gronie podmiotów z nami współpracujących.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

W imieniu Zespołu Kancelarii

Radca Prawny Natalia Zielmachowicz

Zdjęcia

Do pobrania

Opis dodatkowy

podatki marynarskie, opodatkowanie pracy marynarzy, praca na morzu, praca na morzu pod zagraniczną banderą

Dziękujemy za wysłane grafiki.