• <
premium

Dane kontaktowe

  • Adres: 83-050 Lublewo Gdańskie, Wybickiego 21
  • Telefon: 58 692 08 68
  • E-mail: sekretariat@hydromechsa.pl

Udostępnij

ZHS Hydromech SA, to prywatna firma z 35-cio letnim doświadczeniem. Firma produkcyjno-serwisowa dla branży morskiej i obronnej. Wykonujemy remonty hydrauliki, mechaniki i elektryki okrętowej. Posiadamy specjalistyczne agregaty płuczące do płukania rurociągów hydraulicznych, paliwowych i smarnych. Produkujemy mobilne maszty antenowe, planetarne silniki hydrauliczne, siłowniki i bloki hydrauliczne, narzędzia hydrauliczne, stanowiska do badania podzespołów i urządzeń hydrauliki siłowej. Bierzemy udział w projektach badawczo-wdrożeniowych. Posiadamy koncesja MSWiA na wykonywanie produkcji specjalnej, wdrożone systemy jakości zgodne z normą ISO 9001:2015 i AQAP 2110:2009.

Oferta

Nasza oferta usług obejmuje montaże i remonty z zakresu hydrauliki siłowej i mechaniki. Prace realizujemy na terenie własnego zakładu lub wykorzystując mobilne brygady remontowe, pracujemy u Klienta. Nasze zaplecze produkcyjno-montażowe zapewnia nam możliwość oferowania usług z zakresu obróbki mechanicznej i montażu urządzeń i konstrukcji.

Kontakt do działów firmy

Robert Jankowski - remonty jednostek pływających
tel. 530 333 602
r.jankowski@hydromechsa.pl

Zdjęcia

Słowa kluczowe

hydraulika siłowa, silniki hydrauliczne, cylindry hydrauliczne, siłowniki hydrauliczne, bloki zaworowe, narzędzia hydrauliczne, płukanie rurociągów

Dziękujemy za wysłane grafiki.