W piątek lodołamacze dalej będą pracować na Wiśle
Lodołamacze, które w czwartek popłynęły wiślanym Zbiornikiem Włocławskim w rejon powyżej Dobrzynia nad Wisłą, w piątek mają kontynuować akcję kruszenia lodu przemieszczając się dalej, w górę rzeki, w kierunku Nowego Duninowa nieopodal Płocka – poinformowały Wody Polskie.
26.02.2026