• <

Wynik wyszukiwania - "zagospodarowanie" - Wiadomości

Rząd przyjął rozporządzenie ws. planu zagospodarowania przestrzennego morskich wód wewnętrznych Zalewu Szczecińskiego

Rada Ministrów przyjęła we wtorek rozporządzenie w sprawie przyjęcia planu zagospodarowania przestrzennego morskich wód wewnętrznych Zalewu Szczecińskiego, przygotowane przez ministra infrastruktury - poinformowano w komunikacie KPRM.
21.11.2023

Spotkanie konsultacyjne w sprawie planu zagospodarowania przestrzennego Zatoki Gdańskiej [wideo]

W dniu 5 października 2020 r. miało odbyć się pierwsze spotkanie konsultacyjne w ramach opracowywania projektu planu zagospodarowania przestrzennego morskich wód wewnętrznych części Zatoki Gdańskiej, jednakże w związku z pogarszająca się sytuacją epidemiologiczną podjęta została decyzja o rezygnacji ze spotkania.
06.10.2020

Energobaltic Sp. z o.o.

wytwarzanie ciepła,wytwarzanie energii elektrycznej,wytwarzanie paliw ciekłych,przesyłanie i dystrybucja energii cieplnej,zagospodarowaniem gazu z morskich złóż gazowych, zagospodarowaniem gazu odpadowego towarzyszącego ropie naftowej

Gróbarczyk: Priorytetem jest Dolna Wisła

Priorytetem jest dolna Wisła, bo to jest przyszłość, być albo nie być portów trójmiejskich – powiedział w rozmowie z dziennikarzami Marek Gróbarczyk, minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej. Szef resortu był obecny w środę w Gdańsku na sympozjum „Zagospodarowanie Dolnej Wisły”. Podkreślił, że poszukiwanie partnerów społecznych, duża potrzeba kooperacji są podstawą sukcesu w realizacji tej inwestycji.
19.07.2018

Zagospodarowanie śródlądowych dróg wodnych jednym z największych przedsięwzięć dla Polski

60-150 mld zł może kosztować zagospodarowanie śródlądowych dróg wodnych w Polsce – powiedział wiceminister rozwoju Jerzy Kwieciński w Gdańsku podczas posiedzenia Konwentu Politechniki Gdańskiej, w czasie debaty poświęconej programowi zagospodarowania Dolnej Wisły, która odbyła się w środę. Wskazał, że podobnie jak teraz Centralny Port Komunikacyjny, również i śródlądowe drogi wodne mogą być dla Polski jednym ze strategicznych przedsięwzięć. Aby je rozpocząć, potrzebny jest jednak odpowiedni program.
14.12.2017

Dziękujemy za wysłane grafiki.