• <

Wynik wyszukiwania - "sezon żeglarski" - Wiadomości

Otwarcie Sezonu Żeglarskiego 2023 w Kołobrzegu

Otwarcie sezonu żeglarskiego 2023 w tym roku odbędzie się w ramach Dni Kołobrzegu.
17.05.2023

Czas na żeglarskie emocje. Przed nami Żeglarski Puchar Trójmiasta 2023

Żeglarski Puchar Trójmiasta rokrocznie otwiera sezon żeglarski na wodach Zatoki Gdańskiej. Jedna z najbardziej popularnych imprez żeglarskich polskiego wybrzeża w tym roku obchodzi swój okrągły jubileusz.
10.05.2023

Sezon żeglarski otwarty, a Piotr Bigaj upamiętniony

Blisko sto osób wzięło udział w Święto Narodowe Trzeciego Maja w otwarciu pomorskiego i klubowego sezonu żeglarskiego 2023. Uroczystość połączona była z odsłonięciem tablicy Piotra Bigaja w Alei Żeglarstwa Polskiego w Gdyni.
04.05.2023

Pomorscy żeglarze otworzą sezon i upamiętnią Piotra Bigaja

Otwarcie pomorskiego i klubowego sezonu żeglarskiego 2023 połączone z odsłonięciem tablicy Piotra Bigaja odbędzie się 3 maja w Gdyni.
28.04.2023

Żeglarze otwierają sezon

Żagle na maszt, zaczynamy sezon na żeglowanie! Oficjalna inauguracja okresu, w którym pasjonaci tego sportu szykują się na pierwsze morskie rejsy, miała miejsce w gdyńskiej Marinie Yacht Park. Razem z nią zorganizowano również piknik żeglarski, który zapewnił rozrywkę nie tylko dorosłym, ale i najmłodszym.
03.05.2022

Ruszył sezon żeglugowy na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

We wtorek otwarto dla żeglugi szlak Wielkich Jezior Mazurskich - podały Wody Polskie. Podczas tegorocznego sezonu nawigacyjnego wodniacy muszą liczyć się z utrudnieniami z powodu trwających remontów kilku kanałów.
27.04.2021

Przygotowania do sezonu żeglarskiego

W Ośrodku Szkolenia Żeglarskiego Marynarki Wojennej w Gdyni rozpoczęły się przygotowania do tegorocznego sezonu żeglarskiego. W czwartek, 22 kwietnia, odbyło się wodowanie jednostek pływających Ośrodka.
25.04.2021

Uroczyste otwarcie sezonu żeglarskiego przez Covid-19 odwołane, ale majówka z imprezami

Od lat 1 maja uroczyście, na moście obrotowym w Giżycku, otwierano na Mazurach sezon żeglarski. W tym roku otwarcie sezonu ze względów pandemicznych zostało odwołane. Mimo to jeziora będą pełne żagli, a w małych portach odbędą się koncerty, jarmarki czy warsztaty.
25.04.2021

Wróciła nadzieja na "normalny" sezon żeglarski

Żeglarze i przystanie jachtowe z nadzieją patrzą na nadchodzący sezon. Jego możliwie „normalny" przebieg jest potrzebny także całemu Wybrzeżu jako symptom stabilizacji rynku i sfery życia publicznego, ale także wprowadzania w życie nowych standardów zachowania i funkcjonowania obiektów.
17.02.2021

[WIDEO] 77 Racing Club Gdańsk rozpoczyna sezon żeglarski. Port Gdańsk partnerem klubu

77 Racing Club Gdańsk, zawodowy klub żeglarski, w którego barwach pływają m.in. wielokrotni mistrzowie Polski i mistrzowie świata, ogłosił w czwartek (7 lipca) rozpoczęcie sezonu żeglarskiego 2022. Na na terenie Twierdzy Wisłoujście, historycznego miejsca, które dawniej wskazywało drogę statkom do portu gdańskiego, ogłoszona została również współpraca Portu Gdańsk z 77 Racing Club Gdańsk. 
08.07.2022

Dziękujemy za wysłane grafiki.