• <

Wynik wyszukiwania - " magazyny" - Wiadomości

Waltoria. Nowe spojrzenie na gospodarkę nadwyżkami magazynowymi i zapasami [ROZMOWA]

Wszystko zaczęło się od obserwacji przepływu materiałów stalowych oraz analizy gospodarki magazynowej w przemyśle ciężkim. Aneta Mielewczyk i Mateusz Bielawa stworzyli w sieci nową technologiczną platformę sprzedażową dla przemysłu. Waltoria.pl ma szansę rozwiązać problem zalegających towarów w magazynach wielu firm. – Z drugiej strony ułatwimy przedsiębiorcom poszukiwania specyficznych materiałów, których często potrzebują w znikomych ilościach – mówią.
08.09.2022

Firmy znów szukają magazynów buforowych

Na rynku ponownie rośnie zainteresowanie magazynami buforowymi i składowaniem tymczasowym - taki trend obserwuje operator logistyczny Dachser Polska, który ma sieć magazynów w kraju. W ten sposób firmy próbują przygotować się na jesienno-zimowe szczyty zakupowe oraz zabezpieczyć na wypadek drugiej fali pandemii, która już raz w tym roku zatrzymała dostawy z Azji i wywołała problemy z zaopatrzeniem.
23.07.2020

Biuro Projektowo Inwestycyjne CORNTECH Janusz Laudański

projektowanie terminali morskich do przeładunku zbóż i pochodnych w tym towarów sypkich,transport mechaniczny,transport pneumatyczny,odpylanie magazyny komorowe i podlogowe,inne instalacje technologiczne

Grupa Technologiczna ASE ma swój magazyn energii. To krok w stronę oszczędności i OZE [WIDEO, ZDJĘCIA]

Magazyny energii są odpowiedzią na transformację energetyczną oraz rosnące ceny energii. Gdańska Grupa Technologiczna Automatic Systems Engineering (ASE) wspólnie ze spółką Elmech-ASE zaprezentowała własny magazyn, z którego już wkrótce skorzysta na własne potrzeby. Co przemawia za sukcesem tego projektu?
12.10.2021

Dziękujemy za wysłane grafiki.