• <

Wynik wyszukiwania - " efektywność energetyczna" - Wiadomości

80 Sunreef Power Eco zdobywa Nagrodę International Yacht & Aviation

Stocznia Sunreef Yachts odniosła sukces w konkursie International Yacht & Aviation Awards 2024. W pełni elektryczny 80 Sunreef Power Eco został uznany za najlepszy jacht motorowy poniżej 25 metrów.
03.06.2024

Orlen otrzymuje 62 mln euro na rozwój infrastruktury wodorowej

W ramach europejskich inicjatyw na rzecz czystej energii, ORLEN uzyskał bezzwrotną dotację w wysokości 62 milionów euro na rozbudowę sieci stacji tankowania wodorem i stworzenie hubu wodorowego w Szczecinie.
18.04.2024

Geofizyka Toruń S.A. z białym certyfikatem

Rozważne i efektywne korzystanie z energii to nie tylko optymalizacja kosztów, ale również wyraz świadomej troski o środowisko w jakim żyjemy. W Geofizyce Toruń świadomość ta przekłada się na konkretne działania. Jednym z ich wymiernych efektów jest przyznanie Spółce w lutym br. przez Urząd Regulacji Energetyki, świadectwa – tzw. białego certyfikatu – potwierdzającego oszczędność energii wynikającą z przedsięwzięcia służącego poprawie efektywności energetycznej.
04.10.2023

Innowacyjna eko-technologia: Sunreef Yachts Eco na Monaco Yacht Show

Sunreef Yachts zaprezentuje dwa luksusowe ekologiczne katamarany podczas najważniejszych targów jachtowych na świecie, Monaco Yacht Show, które odbędą się w dniach 27-30 września. Ta ekskluzywna wystawa nautyczna, odbywająca się w kultowym Port Hercules, gromadzi najlepsze na świecie stocznie i liderów branży.
24.08.2023

Dziękujemy za wysłane grafiki.