• <

Szczegóły ogłoszenia

technozbyt_980x120_gif_2020

Tokarki ciężkie DENVER seria DL

Wyróżnione

Dane kontaktowe

RICHO Polska oferuje tokarki ciężkie DENVER z seria DL.
Model UBM-11020RT pracuje na hali produkcyjnej w Gdańsku.

Tokarki CNC z łożem płaskim w serii DL doskonale sprawdzą się zarówno podczas ciężkiej obróbki detali o dużych gabarytach, jak i przy produkcji wymagającej dużej dokładności, powtarzalności wymiarów oraz wysokiej jakości powierzchni obrabianych przedmiotów z metalu. Tokarki DL posiadają w pełni zamkniętą strefę obróbki oraz szereg zabezpieczeń w postaci blokad, wyłączników krańcowych i zabezpieczeń programowych systemu sterowania, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa operatora i maszyny podczas pracy.

Układ napędu głównego tokarek Denver DL z łożem płaskim zaprojektowano tak, by dysponowały one wysokim momentem obrotowym zarówno w zakresie niskich, jak i wysokich obrotów. Poza serwomotorem o wysokiej mocy, w układzie napędu wrzeciona zastosowano czterostopniową przekładnię zębatą. Zmiana przełożeń realizowana jest przez system sterowania i odbywa się w pełni automatycznie.

Łoże oraz inne podzespoły główne tokarki stanowią odlewy z żeliwa Meehanite o podwyższonej twardości. Wysoka jakość odlewów oraz ich przemyślana konstrukcja przestrzenna zapewniają ponadprzeciętną sztywność oraz dobre tłumienie drgań. Prowadnice łoża poddano hartowaniu indukcyjnemu i szlifowaniu. Powierzchnie ślizgowe sań wzdłużnych i poprzecznych pokryto materiałem Turcite B, który znacząco podnosi odporność na zużycie, a ponadto zwiększa dokładność pozycjonowania, poprzez redukcję tarcia statycznego i efektu „stick-slip”. Napęd posuwu w obu osiach przenoszony jest przez śruby kulowe, wyprodukowane w klasie dokładności C3.

Więcej informacji i dostępne modele na:

https://richo.pl/produkty/tokarki-cnc/tokarki-z-lozem-plaskim/

 

Zdjęcia

O firmie

RICHO POLSKA

OBRABIARKI CNC DO METALU

Profil firmy Jak dojechać

Dziękujemy za wysłane grafiki.