• <

Szczegóły ogłoszenia

technozbyt_30lat_2023

PRZETARG NA: Dostawa łodzi motorowych z silnikiem elektrycznym

Strona główna Ogłoszenia Ogłoszenia biznes Przetargi, konkursy ofert PRZETARG NA: Dostawa łodzi motorowych z silnikiem elektrycznym
Standard

Dane kontaktowe

Opis:Zapytanie ofertowe nr 2/08/SADO/2025 dotyczące wyboru Wykonawcy na zakup dwóch łodzi motorowych z silnikiem elektrycznym.
Powstaje w kontekście projektu
KPOD.01.03-IW.01-B832/24 - Rozwój przedsiębiorstwa F.H.SADO Zbigniew Januszczyk - woj. warmińsko-mazurskie

Część 1
Zakup dwóch łodzi motorowych z silnikiem elektrycznym

Przedmioty zamówienia
DOSTAWA
Dostawy inne
Opis
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych łodzi motorowych typu rekreacyjnego (bez kabiny sypialnej) z silnikami elektrycznymi, wraz z wyposażeniem i przyczepami podłodziowymi.
Wymagania / Parametry techniczne:
- Kategoria projektowa: C (przybrzeżna),
- Długość całkowita: od 5,40 m do 6,20 m,
- Szerokość: od 2,25 m do 2,60 m,
- Masa własna bez napędu: 650-700 kg,
- Maksymalne zanurzenie: do 40 cm,
- Konstrukcja przewidziana do rejestracji dla min. 6 osób,
- Zabudowana kabina/schowek z drzwiami zamykanymi,
Napęd i systemy energetyczne:
- Silnik elektryczny zaburtowy o mocy nie mniejszej niż 6 kW (ok. 10 KM),
- Stopień ochrony IP co najmniej IP67,
- Obsługa z wykorzystaniem technologii bezprzewodowej (np. Bluetooth),
Zasilanie i magazynowanie energii:
- 4 ładowarki do akumulatora 12V/25A
- 4 akumulatory AGM 12V/220Ah
- Regulator napięcia, balanser, wyłącznik prądu,
- Przyłącze i kabel portowy z gniazdkiem w kabinie,
- Ładowarka solarna
Instalacja i infrastruktura pokładowa:
- Twardy dach z tworzywa sztucznego (np. laminatu) na konstrukcji ze stali nierdzewnej,
- Minimum 2 panele fotowoltaiczne o mocy co najmniej 460W każdy,
- Instalacja elektryczna obejmująca m.in. tablicę bezpieczników, min. 2 gniazda USB, światła nawigacyjne, sygnał dźwiękowy,
- Kierownica, manetka, przekładnia kierownicza i cięgno min. 16FT,
- System kotwiczny z rolką, bakistą z odpływem oraz kotwicą z liną,
Elementy konstrukcyjne i użytkowe:
- Kadłub wykonany z materiałów kompozytowych (np. laminat), z profilem dna typu V,
- Dolna część kadłuba: w kolorystyce ciemnej (np. czarnej),
- Dno łodzi malowane farbą antyporostową.
- Owiewka z tworzywa przezroczystego (np. pleksi),
- Platformy kąpielowe z drabinką
- Maszt holowniczy
- Kosze, odpływy wody z zaworami zwrotnymi i drabinki wykonane ze stali nierdzewnej,
- System zipwake - system stabilizujący płynięcie łódki
- Listwa odbojowa,
- Relingi boczne,
- Pokład słoneczny z kompletem materacy,
- Pokrowiec portowy oraz materiały tapicerskie wykonane z materiałów marynistycznych (wodoodpornych, UV),
- 2 fotele obrotowe, demontowalne z materiałów marinistycznych
- Pianka pokładowa,
- Radio audio z min. 2 głośnikami wodoodpornymi,
- Echosonda min. 7 cali,
- Stolik w kokpicie demontowalny,
- Ucho cumownicze,
- Zestaw minimum: 6 kamizelek ratunkowych (kapoków), 4 odbijaczy, 4 knag, bosak,
- Gaśnica,
- Pompa zęzowa z pływakiem i panelem automatycznym,
Przystosowanie do osób z niepełnosprawnościami:
- Przestrzeń manewrowa w kabinie (fotel demontowalny ), umożliwiający korzystanie z łodzi osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.
- Pasy zabezpieczające wózek inwalidzki.
Pozostałe wymagania:
- Każda z oferowanych jednostek pływających musi być dostarczona wraz z odpowiednio dobraną, fabrycznie nową przyczepą podłodziową, stanowiącą integralny element wyposażenia umożliwiający bezpieczne użytkowanie łodzi. Przeznaczenie przyczepy: transport, wodowanie, wyciąganie łodzi z wody oraz jej przechowywanie poza sezonem lub w okresach niewykorzystania. Przyczepa o masie całkowitej minimum 1300DMC musi być w pełni kompatybilna z oferowaną łodzią i dostosowana do jej wymiarów, masy oraz specyfiki konstrukcyjnej,
- Jednostka musi zostać zarejestrowana przed dostarczeniem,
- Gwarancja min. 36 miesięcy,
- Czas reakcji serwisowej: do 24 godzin od zgłoszenia (rozumiany jako rozpoczęcie działań diagnostycznych).
Do oferty należy dołączyć specyfikację oferowanego urządzenia, potwierdzającą spełnienie wszystkich powyższych parametrów.
Okres gwarancji
36
Miejsce i termin składania:TERMIN SKŁADANIA ofert
2025-09-02
Termin składania:2025-09-02
Miejsce i termin realizacji:Planowany termin podpisania umowy

Miejsca realizacji
adres
Kraj
Polska
Województwo
warmińsko-mazurskie
Powiat
olecki
Gmina
Olecko
Miejscowość
Olecko
Wymagania:Zamówienia uzupełniające
Nie przewiduje się w okresie trwania umowy z wybranym Wykonawcą składania zamówień uzupełniających.
Warunki zmiany umowy
1. Zamówienie będzie realizowane na podstawie pisemnej umowy zawartej pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą.
2. Wszelkie zmiany postanowień umowy wymagają formy pisemnej pod rygorem nieważności.
3. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń w momencie dokonywania wyboru oferty.
4. Umowa zawarta w wyniku postępowania wszczętego na skutek niniejszego zapytania ofertowego, może zostać zmieniona w drodze aneksu do umowy w następującym zakresie i przypadkach:
a. w przypadku, gdy nastąpi zmiana powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na realizację umowy lub przedmiotu umowy;
b. zmiany terminu wykonania zamówienia, w przypadku wystąpienia w toku realizacji umowy siły wyższej lub okoliczności o charakterze prawnym, ekonomicznym, finansowym lub technicznym, których Zamawiający nie mógł przewidzieć, a leżących po stronie Wykonawcy lub Zamawiającego i uzasadniających wprowadzenie zmiany w zakresie terminu wykonania przedmiotu zamówienia w celu należytej realizacji umowy lub Projektu.
Czy dopuszczalna oferta częściowa?
NIE
Warunki, jakie musi spełniać oferent
Typ
Wiedza i doświadczenie
Opis
Oferent powinien dysponować wiedzą i doświadczeniem niezbędnymi do realizacji zamówienia.
O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który wykaże, że:
- w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności Wykonawcy jest krótszy - w tym okresie, zrealizował co najmniej 3 dostawy łodzi motorowych.
W celu potwierdzenia spełnienia warunku udziału w postępowaniu Oferent zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą oświadczenie zgodne z treścią załącznika nr 3 - oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu i niepodleganiu wykluczeniu oraz dokumenty potwierdzające dostarczenie w/w łodzi (np. referencje, faktury, protokoły odbioru itp.)
Typ
Potencjał techniczny
Opis
Oferent powinien dysponować potencjałem technicznym niezbędnym do realizacji zamówienia.
W celu potwierdzenia spełnienia warunku udziału w postępowaniu Oferent zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą oświadczenie zgodne z treścią załącznika nr 3 - oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu i niepodleganiu wykluczeniu
Typ
Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Opis
O udzielenie zamówienia może ubiegać się Oferent spełniający poniższe warunki:
a) Oferent znajduje się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia.
b) Oferent nie jest przedmiotem wszczętego postępowania upadłościowego, ani jego upadłość nie jest ogłoszona, nie jest poddany procesowi likwidacyjnemu, a jego sprawy nie są objęte zarządzaniem komisarycznym lub sądowym.
c) Oferent nie zalega z uiszczaniem podatków, opłat lub składek na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne.
W celu potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu Oferent zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą oświadczenie zgodne z treścią Załącznika nr 3 - oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu i niepodleganiu wykluczeniu
Typ
Dodatkowe warunki udziału
Opis
Zakaz konfliktu interesów
1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia obowiązuje zakaz konfliktu interesów. Konflikt interesów oznacza co najmniej każdą sytuację, w której członkowie personelu instytucji zamawiającej lub dostawcy usług w zakresie obsługi zamówień działającego w imieniu instytucji zamawiającej biorący udział w prowadzeniu postępowania o udzielenie zamówienia lub mogący wpłynąć na wynik tego postępowania mają, bezpośrednio lub pośrednio, interes finansowy, ekonomiczny lub inny interes osobisty, który postrzegać można jako zagrażający ich bezstronności i niezależności w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia.
2. W celu uniknięcia konfliktu interesów zamówienie nie może być udzielone podmiotom powiązanym z Zamawiającym osobowo i kapitałowo.
Przez powiązania kapitałowe lub osobowe rozumie się wzajemne powiązania między beneficjentem (lub osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu beneficjenta lub osobami wykonującymi w imieniu beneficjenta czynności związane z przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy) a wykonawcą, polegające w szczególności na:
a) uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej, posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji (o ile niższy próg nie wynika z przepisów prawa), pełnieniu funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pełnomocnika,
b) pozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa lub powinowactwa w linii bocznej do drugiego stopnia, lub związaniu z tytułu przysposobienia, opieki lub kurateli albo pozostawaniu we wspólnym pożyciu z wykonawcą, jego zastępcą prawnym lub członkami organów zarządzających lub organów nadzorczych wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia,
c) pozostawaniu z Zamawiającym w takim stosunku prawnym lub faktycznym, że istnieje uzasadniona wątpliwość co do ich bezstronności lub niezależności w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia.
Typ
Lista wymaganych dokumentów/oświadczeń
Opis
Oferta powinna zawierać:
a)wypełniony Formularz ofertowy, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 1 do niniejszego zapytania ofertowego;
b)oświadczenie dotyczące spełnienia warunków udziału w postępowaniu oraz niepodleganiu wykluczeniu, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 3 do niniejszego zapytania ofertowego;
c)oświadczenie o braku powiązań kapitałowych lub osobowych z Zamawiającym, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 2 do niniejszego zapytania ofertowego;
d)oświadczenie sankcje zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 4 do niniejszego zapytania ofertowego;
e)pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do podpisania oferty w imieniu Wykonawcy - jeżeli dotyczy;
f)specyfikację oferowanego produktu
g)dokumenty potwierdzające doświadczenie Wykonawcy (np. referencje, faktury, protokoły odbioru itp.)
Uwagi:Data opublikowania ogłoszenia
2025-08-25
Data ostatniej zmiany
2025-08-25 18:34:32

Kryteria oceny
Czy kryterium cenowe
TAK
Opis
W kryterium Cena netto oferta z najniższą ceną netto otrzymuje 100 punktów, każda następna oferta będzie przeliczana według wzoru:
(cena netto oferty z najniższą ceną/ cena netto oferty badanej ) x100= liczba punktów badanej oferty.
Kontakt:Osoby do kontaktu
Zbigniew Januszczyk
tel.: 600483851
e-mail: januszczykz@gmail.com
Język kontaktu:polski
Kod CPV:34522000-2
Numer dokumentu:2025-102702-242473, 2/08/SADO/2025
Źródło:GRUPA BIZNES POLSKA
Załączniki

załącznik

więcej ogłoszeń znajdziesz na biznes-polska.pl 


Dziękujemy za wysłane grafiki.