• <
premium

SHIP WINDOWS AND PORTHOLES

Dane kontaktowe

  • Adres: 85-502 Bydgoszcz, Ludwikowo 2a
  • Telefon: +48 52 321 61 31
  • Fax: +48 52 376 47 26
  • E-mail: promap@promap.eu

Udostępnij

PROMAP Sp. z o.o. została powołana do życia w 1995 roku i wchodzi w skład grupy Wigo Construktewarkplaats H.K. Wingerden & Zn B.V. z siedzibą w Vuren, Holandia.

Celem Spółki PROMAP jest projektowanie i produkcja wszelkiego typu okien i iluminatorów okrętowych, w tym i jachtowych.

Potencjalnym Klientom stawiamy do dyspozycji nasz pion techniczny, który jest w stanie zaproponować optymalne rozwiązania i spełnić życzenia naszych odbiorców naszych wyrobów.

Wszystkie wyroby naszej Spółki spełniają wymogi określone w obowiązujących w tej branży normach (takich jak ISO, MED) i wymagań towarzystw klasyfikacyjnych.

Filmy
Zdjęcia

Do pobrania

Opis dodatkowy

bulaj, okna do statków, okna okrętowe, osprzęt okrętowy, zakłady osprzętu okrętowego, okna do łodzi, okna i iluminatory okrętowe, okna i iluminatory jachtowe, spawarki, wiertarki, frezarki, tokarki uniwersalne, iluminator, iluminator na statki, iluminatory, iluminatory na statki, okna na statki, okna na jachty, okna na okręty, produkcja okien i iluminatorów, producent okien i iluminatorów okrętowych, produkcja okien i iluminatorów jachtowych, osprzęt na jachty, przecinarki taśmowe, giętarki hydrauliczne, szkło bezpiecznie hartowane, szkło bezpiecznie hartowane termicznie i chemicznie, osprzęt do okien i iluminatorów, wycieraczki wraz ze sterownikami maskownice, obudowy, rolety przeciwsłoneczne na statki, rolety przeciwsłoneczne na jachty, moskitiery, moskitiery na na statki, moskitiery na jachty, szyby wirujące, CVS

Dziękujemy za wysłane grafiki.