• <

Szczegóły ogłoszenia

technozbyt_980x120_gif_2020

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. wynajmie dwukondygnacyjny, podpiwniczony budynek z użytkowym poddaszem.

Strona główna Ogłoszenia Ogłoszenia biznes Oferuję Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. wynajmie dwukondygnacyjny, podpiwniczony budynek z użytkowym poddaszem.
Wyróżnione

Dane kontaktowe

Do wynajęcia kameralny, zabytkowy budynek biurowy w sercu Dolnego Sopotu


Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. wynajmie dwukondygnacyjny, podpiwniczony budynek z użytkowym poddaszem. Obiekt, znajdujący się przy ul. Władysława IV 9 w Sopocie, został wybudowany w I połowie XX w.

Nieruchomość stanowi działka o powierzchni całkowitej 807 m2, przy czym powierzchnia użytkowa budynku wynosi 534 m2 (dwa piętra oraz piwnica i poddasze, wszystkie przystosowane do prowadzenia działalności biurowej).

Ta elegancka nieruchomość to doskonała propozycja dla firm, a także prywatnych najemców. 

Podwyższone wejście główne urozmaica wiatrołap rozświetlony witrażem, a drewniane schody prowadzące na wyższe piętra, nadają wnętrzu szyk oraz podnoszą prestiż.

Na każdym poziomie znajdują się pomieszczenia biurowe, a także łazienki. Kuchnie zlokalizowane są na parterze, w piwnicy i na pierwszym piętrze. Sala konferencyjna, znajdująca się na parterze, to kameralne, a zarazem prestiżowe miejsce spotkań z kontrahentami. Piętro z kolei zostało wykorzystane na reprezentacyjne gabinety zarządu firmy. Jeden z gabinetów posiada wyjście na duży, drewniany taras. 

Teren działki jest ogrodzony oraz zagospodarowany. Nieruchomość posiada ok. 10 miejsc parkingowych oraz mały ogród. 

Lokalizacja ma bardzo dobry dostęp do środków komunikacji miejskiej. W odległości ok. 300 m znajduje się najbliższa stacja SKM oraz Aleja Niepodległości, stanowiące główną trasę komunikacyjną na trasie Gdańsk – Gdynia.

Zapraszamy do kontaktu z Panią Anną Korczak pod numerem telefonu 669 507 010, w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Link do wirtualnego spaceru po nieruchomości: https://my.matterport.com/show/?m=PVkWgd2SZjr

Dziękujemy za wysłane grafiki.