• <
plus

Certyfikacja , zarządzanie , weryfikacja , bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

  • Adres: 80-219 Gdańsk, Al. Zwycięstwa 13 a
  • Telefon: 58 320 05 70
  • Fax: 58 346 31 55
  • E-mail: gdansk-marine-services@lr.org

Udostępnij

W miarę rozwoju świata życie staje się coraz bardziej złożone. Lloyd's Register świadczy swoje usługi na całym świecie, wykonując oceny i certyfikacje statków, systemów i zakładów w celu poprawy jakości i zwiększenia bezpieczeństwa. Na całym świecie 5.000 naszych ludzi jest zaangażowanych w realizację tego celu, by móc zapewnić, że każdy system, składnik majątku i narzędzie skutecznie spełnia swoje zadanie i przyczynia się do poprawy wyników.

Współpraca z nami daje Państwu możliwość skorzystania z naszego doświadczenia, które należy do jednego z największych na świecie, jak również z organizacji wyspecjalizowanej w świadczeniu najlepszych usług przez cały okres eksploatacji statku. Reagując żywo, w sposób elastyczny i przyjazny, z zaangażowaniem pomagamy zwiększyć sukces Państwa działalności, optymalizując bezpieczeństwo i chroniąc środowisko.

Ponieważ życie jest ważne, bezpieczeństwo nie może być przedmiotem negocjacji - normy wymagają konsekwentnego przestrzegania. Takie jest przeświadczenie Lloyd's Register, który posiada odpowiednie doświadczenie, aby to zapewnić. Mamy także inną bezcenną cechę, którą jest niezależność. W ciągu całego okresu naszego istnienia reagowaliśmy na zachodzące zmiany i przewodziliśmy rozwiązaniom, które czyniły życie bezpieczniejszym i pomagały firmom prosperować.

Nasze rady i pomoc są zawsze w zasięgu ręki.

Zdjęcia

Opis dodatkowy

inspekcje klasowe , inspekcje konwencyjne , klasyfikacja statków , numer IMO , kursy morskie , rzeczoznawcy , rzeczoznawstwo morskie

Dziękujemy za wysłane grafiki.