• <
premium

Flint Systems oferuje szkoleniowe symulatory VR firmom z wielu dziedzin gospodarki - przede wszystkim sektora portowego, offshore, budowlanego, energetycznego i górniczego

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-451 Gdynia, Al. Zwycięstwa 96/98
  • Telefon: +48 730 777 601

Udostępnij

Flint Systems jest polskim producentem unikalnych w skali światowej symulatorów szkoleniowych wykorzystujących wirtualną rzeczywistość (VR).

Symulatory VR są bezkonkurencyjnym narzędziem szkoleniowym dla operatorów specjalistycznych maszyn. Trening odbywa się na specjalnym stanowisku w skład którego poza goglami VR i fotelem najczęściej wchodzi platforma ruchu oraz joysticki. Gogle VR zabierają osobę szkolącą się do innej rzeczywistości – może to być dźwig budowlany, czy suwnica portowa. Każda z maszyn, do której „wsiada” osoba szkoląca się w VR ściśle odwzorowuje rzeczywistą maszynę i posiada jej wszystkie funkcjonalności.

Symulatory VR firmy Flint Systems mają szereg zalet, między innymi:

  • efektywnie szkolą przyszłych operatorów
  • zapewniają niższe koszty szkolenia w porównaniu do treningu na prawdziwej maszynie
  • bezpieczne i dostępne 24/7 a ich użycie nie wiąże się z żadnym zagrożeniem dla ludzi i sprzętu
  • pozwalają na przećwiczenie zagrażających życiu sytuacji, np. zerwania liny dźwigu, itd.

Flint Systems dostarcza autorski software oraz integruje hardware, taki jak platforma ruchu, joysticki, kierownica, itd.

Symulatory VR są świetnym narzędziem szkoleniowym dla operatorów specjalistycznych maszyn. Sprawdzają się w takich sektorach gospodarki jak porty, offshore, energetyka, górnictwo, a także wojsko, czy lotnictwo.

Jednym z naszych Klientów jest Centrum Nowych Kompetencji, szkolące pracowników trójmiejskich portów z użyciem dostarczonego przez Flint Systems sprzętu od 2019 roku.

Filmy

Pokaż więcej

Opis dodatkowy

symulatoryVR , symulatory , szkolenia , symulatory szkoleniowe , wirtualna rzeczywistość

Dziękujemy za wysłane grafiki.