• <

Szczegóły ogłoszenia

technozbyt_30lat_2023

E2S Sygnalizatory optyczne i akustyczne w wersji morskiej, lądowej, Ex

Strona główna Ogłoszenia Ogłoszenia biznes Oferuję E2S Sygnalizatory optyczne i akustyczne w wersji morskiej, lądowej, Ex
Standard

Dane kontaktowe

W naszej firmie proponujemy Państwu m.in. sygnalizatory E2S – optyczne i akustyczne. Urządzenia tej firmy są zbudowane przy użyciu najnowszych technologii z wykorzystaniem certyfikowanych materiałów. W ofercie mamy lampy sygnalizacyjne i syreny ze wszystkich serii specjalnego przeznaczenia. Sygnalizatory E2S są dedykowane pracy w bardzo trudnych warunkach – w strefach zagrożonych wybuchem (syreny Ex), pożarem (również gazów) i wyciekiem toksycznych substancji. Stanowią one idealne uzupełnienie systemów sygnalizacji pożaru , które umożliwiają wykrywanie zagrożenia pożarem, a tym samym minimalizują ryzyko strat ludzkich i materialnych. 

Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów zamówień. Sealab Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Wodnika 54 istnieje od 1990 roku. Firma zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji systemów automatyki w przemyśle stoczniowym, przemyśle offshore oraz w budownictwie lądowym. Firma “Sealab” działa w oparciu o najnowsze technologie, nasze rozwiązania spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jakości. Nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach i seminariach, aby zawsze podążać za aktualnymi rozwiązaniami w branży.

O firmie

Sealab Sp. z o.o.

Instalacje systemów automatyki w przemyśle stoczniowym i offshore.

Profil firmy Jak dojechać

Dziękujemy za wysłane grafiki.