• <

Głosowanie online - wybieramy laureata Nagrody Latarnie Gospodarki Morskiej 2022 w kategorii "Lider Technologii Morskich" spośród nominowanych przez Kapitułę Polskiego Forum Technologii Morskich

8% ELESHIP Sp. z o.o.
Za opracowanie systemu ELRoute, który jest metodyką projektowania i monitorowania przebiegów kablowych na jednostkach morskich takich jak statki, platformy wiertnicze barki i inne konstrukcje wykorzystywane na morzu wymagające okablowania elektrycznego lub sygnałowego

47% Hydromega Sp. z o.o.
Za opracowanie i wdrożenie technologii HAMER zapewniającej skuteczne płukanie dużych hydraulicznych systemów statkowych

45% SEATECH ENGINEERING Sp. z o.o.
Za wykonanie projektu wielozadaniowej jednostki naukowo-badawczej Oceanograf dla Uniwersytetu Gdańskiego spełniającej wymagające założenia projektowe oraz odpowiadającej na zastane ograniczenia techniczne i technologiczne, będące kluczowym wyzwaniem w projekcie.

Głosowanie zakończone

Głosów: 23645

Ankieta z artykułu

Latarnie Gospodarki Morskiej wręczone. Kogo docenili internauci?

Po raz trzeci wręczyliśmy Latarnie Gospodarki Morskiej, nagrody promujące działalność firm z branży morskiej. Tegoroczne statuetki do laureatów powędrowały podczas gali konferencji "Rejs z GospodarkaMorska.pl" 4 października. Dzięki głosom internautów w tegorocznej odsłonie konkursu laureatami zostały spółki: Hydromega z Gdyni oraz biuro projektowe Seatech Engineering z Gdańska, natomiast wyróżnienie otrzymała firma Eleship z Gdańska.

06.10.2022, 22:50

Latarnie Gospodarki Morskiej 2022 w kategorii "Lider Technologii Morskich". Ruszyło głosowanie online

Do 20 września potrwa głosowanie online w konkursie Latarnie Gospodarki Morskiej 2022 w kategorii "Lider Technologii Morskich". W kolejnej odsłonie naszego plebiscytu chcemy docenić firmy proponujące innowacyjne rozwiązania technologiczne, budujące nowoczesne statki, przygotowujące spektakularne projekty, jak i rozwiązania organizacyjne na światowym poziomie. Każdy może pomóc zdecydować, kto zasługuje na najwyższe wyróżnienie.

01.09.2022, 23:01

Dziękujemy za wysłane grafiki.