• <
plus

Dane kontaktowe

  • Adres: 81-184 Gdynia, Energetyków 13 a
  • Telefon: 58 621 66 13
  • Fax: 58 627 76 75
  • E-mail: zst@vp.pl

Udostępnij

Strona główna Katalog firm Szkoły, Kursy Szkoły morskie Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego

Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni istnieje od 66 lat na pomorskim rynku edukacyjnym. Jako zespół kształci młodzież zarówno w technikach jak i zasadniczej szkole zawodowej dla młodzieży i dorosłych, szkole policealnej, Ośrodku Dokształcania Zawodowego. Szkoła posiada szeroką ofertę edukacyjną. Proponujemy młodzieży, sprawdzone i poszukiwane kierunki kształcenia, w których mamy duże doswiadczenie takie jak: technik eksploatacji portów i terminali, technik budownictwa okrętowego, technik mechanik - specjalność portowa, elektryk, monter kadłubów okrętowych. Dostosowując się do potrzeb rynku lokalnego rozpoczęliśmy kształcenie w nowych zawodach: technik transportu drogowego, monter mechatronik. Nasza placówka umożliwia zdobywanie atrakcyjnych i poszukiwanych zawodów pozwalających na podjęcie ciekawej pracy zarówno w Polsce jak i krajach Unii Europejskiej. W dbałości o poziom usługi edukacyjnej od 2007 roku współpracujemy z Politechniką Gdańską z Wydziałem Oceanotechniki i Okrętownictwa, od 2010 roku z Wyższą Szkołą Administracji i Biznesu, Szkołą Morską.

Oferta

W skład Zespołu Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego wchodzą nastepujące szkoły: Technikum Budowy Okrętów, Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 3, Zasadnicza Szkoła Zawodowa dla Dorosłych, Technikum Uzupełniające nr 1, Szkoła Policealna nr 1, Szkoła Policealna nr 8 dla Dorosłych, Ośrodek Dokształcania Zawodowego.

Kontakt do działów firmy

tel. 58 621 66 13
fax 58 621 66 13
zst@vp.pl

Opis dodatkowy

ZST, edukacja morska, edukacja portowa, szkoły zawodowe, szkoły w Gdyni, technik eksploatacji portów i terminali, technik budownictwa okrętowego, technik transportu drogowego, monter mechatronik, elektryk, monter kadłubów okrętowych, technik mechanik lotniczy

Dziękujemy za wysłane grafiki.