• <

Lodołamanie, transport wodny obiektów pływających, remonty i konserwacje statków

Dane kontaktowe

  • Adres: 05-120 Legionowo, Mireckiego 3A
  • Telefon: +48 22 784 41 16
  • E-mail: biuro@lodolamacze.pl

Udostępnij

Zakład Usług Wodnych powstał 15.01.1998r. i jest przedsiębiorstwem prywatnym. Właścicielem i armatorem jest Pani Danuta Orłowska. Przedsiębiorstwo świadczy usługi żeglugowe w zakresie lodołamania, holowania, transportu wodnego i remontu statków. Zakład posiada 1 lodołamacz \"WYDRA\" o mocy 1000 KM i statek pasażerski \"DANUTA\" z luksusową restauracją na pokładzie, mogącą zabrać 100 pasażerów.

Główną usługą przynoszącą dochody firmy są usługi lodołamania świadczone od 1998r. dla \"budżetówki\". Ze względu na sezonowość dochodów firma postanowiła uruchomić przewozy pasażerskie luksusowym statkiem pasażerskim po za sezonem zimowym.

Firma wielokrotnie brała udział akcjach lodołamania w ramach akcji przeciwpowodziowej na rzece Wiśle. Każdorazowo usługa odebrana była przez usługodawcę bez zastrzeżeń. Szczycimy się opinią rzetelnej i solidnej firmy. Jako jedyna firma prywatna posiada tak duże doświadczenie w zakresie lodołamania. Dysponuje również kapitanami i załogami najlepszymi na rynku.

ZUW jest najdłużej istniejącą i działającą z powodzeniem prywatna firmą świadczącą usługi lodołamania. Zakład zawsze stawiał na rozwój i modernizację.

W celu zwiększenia konkurencyjności zainspirowaliśmy \"związek\" firm zajmujących się żeglugą. Na dzień dzisiejszy są dwie firmy ZUW i REVERS Sp.zoo w Serocku, które ściśle ze sobą współpracują i uzupełniają się nawzajem w świadczeniu usług na najwyższym poziomie.

Współpraca ZUW i REVERS pozwoliła na zwiększenie floty lodołamaczy do 4 szt. Po 1000KM każdy i 6 holowników. Wspólny cel posiadania nowoczesnej floty zainicjował modernizację całej floty. Wszystkie te posunięcia osiągnęliśmy przy pełnej współpracy naszych firm. Do współpracy zapraszamy innych armatorów. Taka współpraca pozwoliła nam stworzyć flotę lodołamaczy drugą pod względem wielkości na rzece Wiśle. Pozwala to nam na skuteczną walkę z konkurencją i dalszy rozwój naszych firm.

Opis dodatkowy

Dziękujemy za wysłane grafiki.