• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
14
gru 2016

Yacht Day IV - spotkanie z przedstawicielami branży jachtowej

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  14.12.2016 - 14.12.2016

 • Godzina rozpoczęcia:

  10:00

 • Adres:

  G. Narutowicza 11/12
  80-233 Gdańsk

  Pokaż na mapie
 • Telefon:

  735 45 22 33

 • E-mail:

  office@polboat.eu

  www.polboat.eu/

Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – POLSKIE JACHTY (http://www.polboat.eu/) zapraszają na Yacht Day 2016 – spotkanie przedstawicieli świata nauki i przemysłu jachtowego.

Spotkanie odbędzie się w Audytorium im. prof. Hilarego Sipowicza w dniu 14.12.2016 (środa) w godz. 10.00-12.00 na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa.

To już po raz czwarty dojdzie do spotkania pracowników i studentów PG z projektantami i producentami reprezentującymi największe stocznie jachtowe w Polsce.

Swój udział potwierdziły między innymi:  Delphia Yachts Kot, Ostróda Yacht, Balt Yacht, Model Art, Galeon, Kotniz, Northman, Sail Service, Technomarine.

Przedsięwzięcie zostało zaplanowane w ramach realizacji porozumienia o współpracy z 2013 roku między Politechniką Gdańską a Polską Izbą Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – POLSKIE JACHTY, dotyczącego odbywania staży, praktyk, badań rozwojowych, zastosowania nowych technologii oraz komercjalizacji wiedzy. W ramach porozumienia ustalono między innymi, że co roku na Politechnice Gdańskiej odbywać się będzie panel dyskusyjny Yacht Day.

Yacht Day 2016 będzie okazją, by omówić możliwości realizacji praktyk zawodowych w systemie kształcenia „Inżynier Przyszłości” – modelu kształcenia wdrażanego na Politechnice Gdańskiej, który stawia  na rozwój umiejętności inżynierskich studenta: planowania, projektowania, konstruowania i wnioskowania na podstawie przeprowadzonego doświadczenia.

W trakcie Yacht Day 2016 odbędą się również prezentacje wybranych firm, przedstawienie aktualnego stanu i kierunków rozwoju branży jachtowej w Polsce oraz wykład  pt. „Nadzorowanie procesów produkcyjnych w stoczni jachtowej”. Spotkanie ma charakter otwartej dyskusji.

Yacht Day IV - spotkanie z przedstawicielami branży jachtowej - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.