• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
25
lis 2015

Yacht Day 2015 – spotkanie przedstawicieli świata nauki i przemysłu jachtowego

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  25.11.2015 - 25.11.2015

 • Godzina rozpoczęcia:

  10:00

 • Adres:

  Siedlicka
  80-980 Gdańsk

 • Telefon:

  735 45 22 33

 • E-mail:

  office@polboat.eu

  www.polboat.eu

Szanowni Państwo, w imieniu Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - POLSKIE JACHTY oraz Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej serdecznie zapraszam na: Yacht Day 2015 – spotkanie przedstawicieli świata nauki i przemysłu jachtowego.

W środę 25 listopada br. na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej odbędzie się Yacht Day 2015 – spotkanie pracowników, doktorantów i studentów PG z projektantami i producentami reprezentującymi największe stocznie jachtowe w Polsce.

Przedsięwzięcie zostało zaplanowane w ramach realizacji porozumienia o współpracy Politechniki Gdańskiej z Polską Izbą Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty, dotyczącej odbywania staży, praktyk, badań rozwojowych, zastosowania nowych technologi oraz komercjalizacji wiedzy studentów WOiO PG.

Impreza będzie miało charakter otwartej dyskusji z udziałem największych producentów jachtów w Polsce oraz specjalistów branży. Swoją obecność potwierdzili przedstawiciele m.in. stoczni Sunreef, Delphia Yachts Kot, Ostróda Yacht, Balt-Yacht, Parker Poland/Model-Art., S.M. Europe Chacewicz Yachten oraz firm Sail Service i Kotniz.

Trzecia już edycja Yacht Day odbędzie się w środę 25 listopada 2015 o godz. 10.00 w Audytorium Sipowicza Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Yacht Day 2015 – spotkanie przedstawicieli świata nauki i przemysłu jachtowego - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.