• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
9
paź 2020

XXI edycja spotkania biznesu morskiego Wspólna Kaczka 2020

Szczegóły wydarzenia

XXI edycja spotkania biznesu morskiego Wspólna Kaczka 2020 odbędzie się 9 października br. w hali Gdynia Arena. Jak zwykle spotkają się przedstawiciele wszystkich największych firm polskiej branży morskiej: portów, przedsiębiorstw żeglugowych, firm spedycyjnych i logistycznych, stoczni, a także podmiotów z nimi współpracujących, jak również agenci, maklerzy, brokerzy, rzeczoznawcy i ubezpieczyciele morscy.

Wśród zaproszonych gości są również przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz pomorscy i trójmiejscy samorządowcy. Mamy nadzieję, że pojawią się także goście zagraniczni związani z gospodarką morską. Tak liczna i reprezentatywna obecność podkreśla wagę i znaczenie spotkania, w trakcie którego pod jednym dachem zasiadają przyjaciele, współpracownicy i konkurenci.

Ze względu na pandemię COVID-19 tegoroczna edycja odbędzie się w mniejszym gronie niż dotychczas, z zachowaniem wytycznych reżimu sanitarnego związanego z pandemią. Chcemy zapewnić wszystkim gościom możliwości zawierania nowych relacji i podtrzymywania dotychczasowych z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i w bezpiecznym środowisku.

W związku z tym tegoroczna Wspólna Kaczka odbędzie się zgodnie z poniższymi wytycznymi:

Dystans społeczny – od momentu wejścia na spotkanie obowiązywał będzie wskazany w wytycznych związanych z pandemią koronawirusa dystans społeczny. Wszystkie stoły i bary zostaną ustawione zgodnie z tymi zasadami. Podczas imprezy będą stosowane rozwiązania mające zapewnić poprawę przepływu uczestników i uniknięcie tłoku.

Ochrona osobista – wszyscy goście, zgodnie z wytycznymi reżimu sanitarnego, będą zobowiązani do posiadania maseczek ochronnych lub przyłbic oraz złożenia oświadczenia o stanie zdrowia. W środki ochrony zostanie wyposażona także obsługa spotkania. W sytuacjach, gdy konieczna będzie interakcja twarzą w twarz tego typu środki bezpieczeństwa będą niezbędne.

Zapewnienia środków higieny – środki do dezynfekcji rąk zostaną udostępnione przy wejściu do hali, w holu, przy szatniach i w toaletach. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić serwis sprzątający dostosowany do potrzeb wytycznych związanych z pandemią.

Komunikacja – bardzo uważnie monitorujemy rozwój sytuacji związany z pandemią koronawirusa, aby na bieżąco informować o jej ewentualnym wpływie na nasze spotkanie.

Aktualizacje będziemy przekazywali za pośrednictwem naszej strony internetowej, newslettera oraz wiadomości email.

Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom Wspólnej Kaczki.

XXI edycja spotkania biznesu morskiego Wspólna Kaczka 2020 - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.