• <

Szczegóły wydarzenia

Poinformuj o wydarzeniu
13
paź 2017

XVIII Spotkanie Biznesu Morskiego Wybrzeża Gdańskiego Wspólna Kaczka 2017

Szczegóły wydarzenia

 • Termin:

  13.10.2017 - 13.10.2017

 • Adres:

  Kazimierza Górskiego 8
  81-302 Gdynia

 • Telefon:

  58 783 55 00

 • E-mail:

  p.filipowicz@gdyniasport.pl

  www.gdyniaarena.pl

Ponad 2000 osób, najwyższych rangą przedstawicieli biznesu morskiego z całej Polski i z zagranicy, głównie Europy zachodniej, oraz firm z nimi współpracujących, uczestniczy w dorocznym spotkaniu Wspólna Kaczka, odbywającym się tradycyjnie w drugi piątek października.

Spotkanie organizowane jest od roku 2000, najpierw w Gdańsku a od roku 2009 w Gdyni przez PROMARE Sp. z o.o. Obecni są na nim przedstawiciele najwyższych władz państwowych, regionalnych i miejskich. Tak liczna i reprezentatywna obecność podkreśla wagę i znaczenie spotkania, na którym pod jednym dachem zasiadają przy wspólnych stołach przyjaciele, współpracownicy i konkurenci, by rozmawiając o interesach, cieszyć się miła atmosferą i dobrym jedzeniem.
kaczka1068x712

Zaproszenia do udziału kierujemy do ponad 1500 firm gospodarki morskiej z całego polskiego wybrzeża, w tym jej najważniejszych centrów w Gdyni, Gdańsku, Szczecinie i Świnoujściu oraz współpracujących z nią w kraju i zagranicą. Obecni są najwyżsi rangą przedstawiciele portów i terminali przeładunkowych, przedsiębiorstw żeglugowych, spedycyjnych i logistycznych, stoczni produkcyjnych i remontowych, agenci, brokerzy, rzeczoznawcy i ubezpieczyciele morscy a także władze stowarzyszeń, związków i izb gospodarczych, zrzeszających firmy branży TSL.

XVIII Spotkanie Biznesu Morskiego Wybrzeża Gdańskiego Wspólna Kaczka 2017 - GospodarkaMorska.pl

Dziękujemy za wysłane grafiki.